PRZYWITAJ WIOSNĘ RAZEM Z KLINIKĄ MŁODOŚCI!

Portal www.beautyfashionhealth.pl rekomenduje miejsca, w których warto zadbać o swoją urodę. Niedawno wraz z piosenkarką Kasią Novą mieliśmy przyjemność gościć w mieszczącej się na warszawskim Mokotowie Klinice Młodości Blanki Pawłowskiej. Zwróciliśmy uwagę na kilka ciekawych zabiegów, które na pewno poprawią stan skóry i komfort życia.

Kliniki Młodości mieści się przy ulicy Cybernetyki 4a w Warszawie. Salon oferuje całą gamę zabiegów odmładzających na ciało i twarz. Po zimie nasza skóra potrzebuje regeneracji, warto więc o siebie zadbać, wybierając usługi dostępne w gabinecie. Z niektórych skorzystała już piosenkarka Kasia Nova, która jest ambasadorką Kliniki Młodości. Gwiazda jest bardzo zadowolona z tego jak o nią zadbano i z radością powraca, by testować kolejne zabiegi oraz kontynuować swoje ulubione urodowe rytuały.

My również polecamy wszelkie zabiegi w Klinice Młodości. Poniżej przygotowaliśmy opisy tych, które cieszą się ostatnimi czasy największym zainteresowaniem.

Radiofrekfencja mikroigłowa RF

Frakcyjna RF mikroigłowa to nowa technologia w medycynie estetycznej. Zabieg polega na kontrolowanym nakłuwaniu i podgrzewaniu tkanki, co prowadzi do jej silnej regeneracji.  W miejscu zniszczonej powstaje nowa, która jest młoda i posiada prawidłową budowę. Efekty są bardzo dobre, w niektórych wskazaniach wręcz spektakularne.

Spektrum wskazań terapeutycznych jest dosyć szerokie. Frakcyjna RF mikroigłowa świetnie się sprawdza w liftingu skóry twarzy, szyi czy brzucha. Daje super efekty w usuwaniu rozstępów, zdecydowanie przewyższając wszelkie do tej pory stosowane metody. Poza tym jest skuteczna w usuwaniu zmarszczek, szczególnie w trudnych okolicach (warga górna, pod oczami) oraz blizn.  Stosuje się ją też w leczeniu nadpotliwości.

Karboksyterapia

Terapia „cudownym gazem”, czyli zabieg polegający na wprowadzaniu pod skórę dwutlenku węgla, wykorzystywany jest już od kilkudziesięciu lat i nadal niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Karboksyterapia stymuluje wzrost i powstawanie nowych naczyń krwionośnych, mikrokrążenie ulega poprawie, a skóra szybko się regeneruje, dzięki czemu wygląd ulega widocznej poprawie, a proces starzenia się skóry jest znacznie opóźniony.

Zabieg karboksyterapii jest wyjątkowo skuteczny, mało inwazyjny, bezpieczny, a pacjent bezpośrednio po zabiegu może wrócić do codziennej aktywności – terapia nie pozostawia bowiem żadnych śladów. Efekty są imponujące, przy tak mało inwazyjnej i bezpiecznej metodzie. Karboksyterapia to niezwykle skuteczna metoda przy wszelkich zabiegach odmładzających, w medycynie estetycznej wykorzystywana jest przede wszystkim w celu:

 • redukcji cellulitu
 • likwidacji rozstępów i blizn
 • zmniejszeniu objawów łuszczycy
 • opóźnienia procesu starzenia się skóry
 • redukcji zmarszczek
 • poprawy sprężystości i jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu
 • zmniejszenia nadmiaru tkanki tłuszczowej (szczególnie w okolicy brzucha, ud i pośladków)
 • zahamowania i odwrócenia procesu wypadania włosów

HIFU – lifting bez skalpela

Technologia HIFU to bezpieczna fala akustyczna, czyli ultradźwięki. Zadaniem fali akustycznej jest spowodowanie ruchu komórek tkanek, a poprzez nadanie fali odpowiedniej częstotliwości, w tkance powstaje tarcie, czego efektem jest kontrolowane poparzenie lub przegrzanie. Nowoczesny i całkowicie bezinwazyjny lifting twarzy i ciała, technologia, która robi furorę w medycynie estetycznej! Technologia HIFU od kilku lat stosowana jest w medycynie estetycznej wykorzystując bezpieczną falę akustyczną, czyli ultradźwięki. Zadaniem fali akustycznej jest spowodowanie ruchu komórek tkanek, a poprzez nadanie fali odpowiedniej częstotliwości, w tkance powstaje tarcie, czego efektem jest kontrolowane poparzenie lub przegrzanie. Takie punktowe poparzenia stymulują skracanie się włókien kolagenu i regenerację tkanek, dzięki czemu tkanka jest wyraźnie „zagęszczona”, a skóra ujędrniona. Organizm w reakcji obronnej stymulowany jest do naturalnego procesu regeneracji, odbudowy i gojenia struktury skóry. Efekty jakich możemy się spodziewać po zabiegu najnowsza technologią HIFU:

 • poprawa owalu twarzy, szyi
 • lifting i „zagęszczenie” skóry
 • poprawa elastyczności skóry
 • redukcja zmarszczek
 • mniejsza wiotkość skóry
 • podniesienie brwi

Autor: Martyna Rokita

Źródło: http://beautyfashionhealth.pl/2018/04/03/przygotuj-sie-na-wiosne-razem-z-klinika-mlodosci/