BE CEUTICALS partnerem otwarcia Kliniki Młodości

21 czerwca w pierwszy dzień lata, na warszawskim Mokotowie, miało miejsce otwarcie nowej Kliniki Młodości Blanki Pawłowskiej. Ponad 200 osób bawiło się na bankiecie w cieniu mokotowskich biurowców i apartamentowców, przy ul. Cybernetyki 4a.

Klinika Młodości Blanki Pawłowskiej to, przede wszystkim, pierwszy w Warszawie projekt, realizujący całkowicie kompleksowe podejście do zdrowia i atrakcyjnego wyglądu. Poza specjalistami bezpośrednio związanymi z Kliniką,  oferuje również współpracę z indywidualnymi trenerami i dietetykami. Zdaniem Blanki Pawłowskiej, osiągniecie idealnego i trwałego efektu modelowania sylwetki dzięki medycynie estetycznej, możliwe jest tylko poprzez korelację z innymi uzupełniającymi czynnikami, czyli zdrowym odżywianiem, pozytywnym myśleniem oraz aktywnym trybem życia.

Wiodącym ekspertem z dziedziny profesjonalnej pielęgnacji jest szwajcarska marka Be Ceuticals, która w swojej ofercie posiada produkty dla najbardziej wymagających kobiet, stanowiące odpowiedź na oznaki starzenie się skóry.

W Klinice Młodości, będzie można skorzystać m.in. z V-max HIFU (tzw. lifting bez skalpela), Celliny (wygładzanie skóry i termolifting 3D), MedShape360 (redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej), DEPILIGHT (trwałe i bezbolesne usuwanie owłosienia), PLASMY (redukcja zmarszczek, podnoszenie opadających powiek) oraz KARBOKSYTERAPII (natychmiastowe i skuteczne odmładzanie).Nowy salon, to również nowy, powiększony zespół specjalistów, który holistycznie zadba o piękno i zdrowie swoich pacjentów. W jego skład wchodzi dwóch lekarzy medycyny estetycznej, troje kosmetologów, dwie linergistki, trycholog, dermatolog, dietetyk, psycholog, stylistka, wizażystka oraz stylista rzęs.

Swoją holistyczną ideę Klinika wdraża, dobierając tylko najlepszych i sprawdzonych partnerów. W zaufanym gronie znalazły się właśnie takie firmy jak: Be Ceuticals (kosmeceutyki),Esthetic Medical Innovation (sprzęt najnowszej generacji), Pomelo (catering dietetyczny), Natura Cold Press (zdrowe soki), Platinium Active(treningi personalne), czy „Życie na miarę” (coaching wizerunku)

Blanka Pawłowska od lat wspiera różne projekty CSR. Między innymi, w Klinice wykonywany jest bezpłatny makijaż permanentny brwi kobietom po chemioterapii. Również w dniu otwarcia organizatorzy i goście nie zapomnieli o wsparciu dla dzieciaków z oddziałów Chirurgii Onkologicznej w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie oraz Onkologii i Hematologii Szpitala Pediatrycznego WUM, dla których udało się zebrać górę upominków.

Źródło:  https://beautytester.pl/beauty_news/be-ceuticals-partnerem-otwarcia-kliniki-mlodosci/