Klinika piękna

KARBOKSYTERAPIA

Terapia „cudownym gazem”, czyli zabieg polegający na wprowadzaniu pod skórę dwutlenku węgla, wykorzystywany jest już od kilkudziesięciu lat i nadal niezmiennie cieszy się ogromną popularnością.

OPIS ZABIEGU

Karboksyterapia stymuluje wzrost i powstawanie nowych naczyń krwionośnych, mikrokrążenie ulega poprawie, a skóra szybko się regeneruje, dzięki czemu wygląd ulega widocznej poprawie, a proces starzenia się skóry jest znacznie opóźniony.

Zabieg karboksyterapii jest wyjątkowo skuteczny, mało inwazyjny, bezpieczny, a pacjent bezpośrednio po zabiegu może wrócić do codziennej aktywności – terapia nie pozostawia bowiem żadnych śladów.

Efekty są imponujące, przy tak mało inwazyjnej i bezpiecznej metodzie.

FAQ

Zabieg karboksyterapii jest wyjątkowo mało inwazyjny oraz bezpieczny. Pacjent bezpośrednio po zabiegu może wrócić do codziennej aktywności
Karboksyterapia to niezwykle skuteczna metoda przy wszelkich zabiegach odmładzających, w medycynie estetycznej wykorzystywana jest przede wszystkim w celu:
– redukcji cellulitu,
– likwidacji rozstępów i blizn,
– zmniejszeniu objawów łuszczycy,
– opóźnienia procesu starzenia się skóry
– redukcji zmarszczek
– poprawy sprężystości i jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu
– zmniejszenia nadmiaru tkanki tłuszczowej (szczególnie w okolicy brzucha, ud i pośladków),
– zahamowania i odwrócenia procesu wypadania włosów

Ilość i czas trwania pojedynczej sesji zabiegu jest indywidualnie dobierana do potrzeb każdego pacjenta. Jest to zwykle kila sesji 1-2 razy w tygodniu.