Dla wielu z nas wiosna to najpiękniejszy okres w roku. To czas w którym, w harmonii z naturą, nasz organizm budzi się do życia. Wiosna to również ten moment w roku, kiedy powinniśmy zadbać o siebie i przygotować do zbliżającego się lata. Najlepszym miejscem na zadbanie o urodę jest warszawska Klinika Młodości Blanki Pawłowskiej.

Wraz z Ambasadorką Kliniki- Kasią Novą mieliśmy okazję przyglądnąć się zabiegom, które pomogą przygotować się wokalistce do intensywnego sezonu wakacyjnego, w czasie którego gra mnóstwo koncertów.

Przeczytajcie więcej o topowych zabiegach, które można wykonać w Klinice Młodości

Radiofrekfencja mikroigłowa RF

Frakcyjna RF mikroigłowa to nowa technologia w medycynie estetycznej. Zabieg polega na kontrolowanym nakłuwaniu i podgrzewaniu tkanki, co prowadzi do jej silnej regeneracji. W miejscu zniszczonej powstaje nowa, która jest młoda i posiada prawidłową budowę. Efekty są bardzo dobre, w niektórych wskazaniach wręcz spektakularne.

Spektrum wskazań terapeutycznych jest dosyć szerokie. Frakcyjna RF mikroigłowa świetnie się sprawdza w liftingu skóry twarzy, szyi czy brzucha. Daje super efekty w usuwaniu rozstępów, zdecydowanie przewyższając wszelkie do tej pory stosowane metody. Poza tym jest skuteczna w usuwaniu zmarszczek, szczególnie w trudnych okolicach (warga górna, pod oczami) oraz blizn. Stosuje się ją też w leczeniu nadpotliwości.

Karboksyterapia

Terapia „cudownym gazem”, czyli zabieg polegający na wprowadzaniu pod skórę dwutlenku węgla, wykorzystywany jest już od kilkudziesięciu lat i nadal niezmiennie cieszy się ogromną popularnością.

Karboksyterapia stymuluje wzrost i powstawanie nowych naczyń krwionośnych, mikrokrążenie ulega poprawie, a skóra szybko się regeneruje, dzięki czemu wygląd ulega widocznej poprawie, a proces starzenia się skóry jest znacznie opóźniony. Zabieg karboksyterapii jest wyjątkowo skuteczny, mało inwazyjny, bezpieczny, a pacjent bezpośrednio po zabiegu może wrócić do codziennej aktywności – terapia nie pozostawia bowiem żadnych śladów. Efekty są imponujące, przy tak mało inwazyjnej i bezpiecznej metodzie.

Karboksyterapia to niezwykle skuteczna metoda przy wszelkich zabiegach odmładzających, w medycynie estetycznej wykorzystywana jest przede wszystkim w celu:

– redukcji cellulitu,

– likwidacji rozstępów i blizn,

– zmniejszeniu objawów łuszczycy

– opóźnienia procesu starzenia się skóry,

– redukcji zmarszczek,

– poprawy sprężystości i jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu

– zmniejszenia nadmiaru tkanki tłuszczowej (szczególnie w okolicy brzucha, ud i pośladków)

– zahamowania i odwrócenia procesu wypadania włosów

HIFU – lifting bez skalpela

Technologia HIFU to bezpieczna fala akustyczna, czyli ultradźwięki. Zadaniem fali akustycznej jest spowodowanie ruchu komórek tkanek, a poprzez nadanie fali odpowiedniej częstotliwości, w tkance powstaje tarcie, czego efektem jest kontrolowane poparzenie lub przegrzanie. Nowoczesny i całkowicie bezinwazyjny lifting twarzy i ciała, technologia, która robi furorę w medycynie estetycznej! Technologia HIFU od kilku lat stosowana jest w medycynie estetycznej wykorzystując bezpieczną falę akustyczną, czyli ultradźwięki. Zadaniem fali akustycznej jest spowodowanie ruchu komórek tkanek, a poprzez nadanie fali odpowiedniej częstotliwości, w tkance powstaje tarcie, czego efektem jest kontrolowane poparzenie lub przegrzanie.Takie punktowe poparzenia stymulują skracanie się włókien kolagenu i regenerację tkanek, dzięki czemu tkanka jest wyraźnie „zagęszczona”, a skóra ujędrniona. Organizm w reakcji obronnej stymulowany jest do naturalnego procesu regeneracji, odbudowy i gojenia struktury skóry.

Efekty jakich możemy się spodziewać po zabiegu najnowsza technologią HIFU:

– poprawa owalu twarzy, szyi

– lifting i „zagęszczenie” skóry

– poprawa elastyczności skóry

– redukcja zmarszczek

– mniejsza wiotkość skóry

– podniesienie brwi

Klinika Młodości |ul. Cybernetyki 4a | Warszawa

Fot. Tatiana Pałucka

Źródło: http://www.lukebook.pl/single-post/2018/03/26/Kasia-Nova-przygotowuje-si%C4%99-na-wiosn%C4%99-w-Klinice-M%C5%82odo%C5%9Bci