Tylko teraz za Wampirzy lifting zapłacisz jedynie 1400 zł

WITAJ W KLINICE MŁODOŚCI

Metoda aktywizacji płytek krwi 100% naturalna w której wykorzystujemy własny aktywator, którym jest trombina

Sprawdź przykładowe efekty Wampirzego liftingu:

Gwarancja satysfakcji to dla nas priorytet. Odzyskanie wewnętrznej harmonii, szczęście i uśmiech w oczach klientów motywuje nas do dalszej pracy i pokazuje, że to, czym się zajmujemy, i co robimy działa i przynosi widoczne efekty.

Dlaczego powinnaś wybrać mój salon?

Klinika Młodości to nie jest zwykłe miejsce, do którego przyjdziesz i szybko poprawisz swoje niedoskonałości. To miejsce, w którym odkryjesz na nowo i pokochasz samą siebie. Miejsce, w którym odetchniesz od codziennej rutyny, pracy i problemów.

Zadowolenie z efektów  i dobre samopoczucie klientów to coś, co napędza nas do działania. Oddanie się pracy, pasja i robienie w życiu tego, co się kocha idealnie charakteryzuje nasz zespół. Mamy to szczęście, że możemy wspólnie tworzyć coś, co daje widoczne rezultaty i jednocześnie sprawia radość. I nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o wygląd zewnętrzny, choć na nim się przede wszystkim skupiamy.  

U nas możesz się zrelaksować, odpocząć i oddać w ręce zaufanych specjalistów. Oferujemy całe spektrum zabiegów, dopasowane indywidualnie do Twoich potrzeb.

Co nasi klienci mówią o naszym salonie...

Specjalna oferta

To jest limitowana oferta, codziennie mam nowe zamówienia! Zamów TERAZ i odbierz ten SPECJALNY pakiet

Limitowana oferta

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Dlaczego cena usług jest tak atrakcyjna?

Cena zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (platelet rich plasma, PRP)  zależy od kilku czynników, w tym od leczonego obszaru oraz od rodzaju zastosowanego zestawu do otrzymywania PRP. 


2. Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

- aktywne choroby nowotworowe,

- stany zapalne skóry,

- implanty elektroniczne/metalowe,

- ciąża i laktacja,

- zaburzenia krzepliwości krwi.

- terapia przeciwzakrzepowa. 


3. Jak przygotować się do zabiegu?

Przez 14 dni poprzedzających terapię nie powinno się przyjmować leków zawierających kwas acetylosalicylowy (aspiryna, polopiryna), które zaburzają krzepliwość krwi.


4. Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest bezbolesny dzięki znieczuleniu, które nakłada się na całą twarz.

Procedura jest komfortowa dla pacjenta.


5. Jakie efekty uzyskam po zabiegu?

Po zabiegu z osoczem bogatopłytkowym jakość skóry ulega polepszeniu. Osocze bogatopłytkowe poprawia ukrwienie skóry twarzy i wyrównuje jej koloryt. Przebudowa i regeneracja włókien kolagenowych wpływa na poprawę jędrności, gęstości i nawilżenia skóry oraz na wyrównanie płytkich zmarszczek. „Wampirzy lifting” przywraca skórze zdrowie i młodość.


6. Jak długo utrzymuje się efekt?

Odnowa skóry jest procesem, który wymaga czasu – pełny efekt wampirzego liftingu widoczny jest po ok. 2-3 miesiącach. Ale pierwsze rezultaty można zaobserwować już kilka-kilkanaście dni po zabiegu (przede wszystkim poprawę nawodnienia skóry).

7. Jak przebiega i ile trwa zabieg?

Zabieg trwa 60 minut

Przed zabiegiem lekarz przeprowadza z pacjentem wywiad w celu zdiagnozowania potrzeb oraz indywidualnych oczekiwań.

Lekarz wyjaśnia przebieg procedury, jej możliwości i ograniczenia oraz możliwe działania niepożądane.

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym powierzchniowym (krem znieczulający nakładany jest ok. 30 minut przed podaniem PRP).

Procedurę rozpoczyna pobranie niewielkiej ilości krwi żylnej od pacjenta (zwykle 8-24 ml). Najczęściej krew pobierana jest z żyły kończyny górnej w okolicy zgięcia łokciowego. Po nałożeniu opaski uciskowej na kończynę pacjenta (powyżej miejsca wkłucia) i dezynfekcji skóry wykonuje się wkłucie i zwalnia opaskę. Po pobraniu krwi pacjent uciska miejsce wkłucia gazikiem ze środkiem dezynfekującym.

Krew (połączona z odpowiednią ilością antykoagulantu) umieszczana jest w specjalnym separatorze, a następnie w wirówce. Po odwirowaniu (trwającym zwykle kilka minut) płytki krwi zostają odseparowane od erytrocytów i leukocytów. W probówce widać warstwowe oddzielenie PRP (górna warstwa) od innych składników krwi.

Koncentrat bogatopłytkowy, który zawiera niewielką ilość osocza i duże stężenie płytek krwi, jest pobierany do osobnej strzykawki. Najczęściej do osocza bogatopłytkowego dodaje się „aktywator” (np. chlorek wapnia lub trombinę), który stymuluje degranulację czynników wzrostu (aktywuje uwalnianie płytkowych czynników wzrostu). Tak przygotowany preparat jest gotowy do podania pacjentowi. PRP wprowadzane jest metodą iniekcji – mezoterapia polega na wykonaniu wielu precyzyjnych nakłuć za pomocą bardzo cienkich igieł.

Podczas wampirzego liftingu osocze podawane jest w formie mikrodepozytów, które – wraz z serią nakłuć – powodują pobudzenie procesów regeneracji skóry twarzy. Mezenchymalne komórki macierzyste i fibroblasty są stymulowane do produkcji kolagenu i odnowy biologicznej tkanek. W ten sposób można ostrzykiwać skórę twarzy, szyi, dekoltu i stronę grzbietową dłoni. Osocze bogatopłytkowe można też podawać liniowo, wzdłuż zmarszczek i fałdów skóry.

© Copyright 2020 APHR All Rights Reserved.

Zapisz się TERAZ na bezpłatną konsultację

Kliknij w przycisk poniżej by przejść na stronę Facebook i skorzystać z darmowej konsultacji

Close
Page Created with OptimizePress