Tylko teraz za Zabiegi modelująco-wyszczuplające zapłacisz jedynie 3980 zł

WITAJ W KLINICE MŁODOŚCI

Rezultat metody uzyskuję łącząc ze sobą trzy zabiegi jednocześnie. Dzięki temu efekt jest jeszcze skuteczniejszy

Sprawdź przykładowe efekty  Zabiegów modelująco-wyszczuplających:

Gwarancja satysfakcji to dla nas priorytet. Odzyskanie wewnętrznej harmonii, szczęście i uśmiech w oczach klientów motywuje nas do dalszej pracy i pokazuje, że to, czym się zajmujemy, i co robimy działa i przynosi widoczne efekty.

Dlaczego powinnaś wybrać mój salon?

Klinika Młodości to nie jest zwykłe miejsce, do którego przyjdziesz i szybko poprawisz swoje niedoskonałości. To miejsce, w którym odkryjesz na nowo i pokochasz samą siebie. Miejsce, w którym odetchniesz od codziennej rutyny, pracy i problemów.

Zadowolenie z efektów  i dobre samopoczucie klientów to coś, co napędza nas do działania. Oddanie się pracy, pasja i robienie w życiu tego, co się kocha idealnie charakteryzuje nasz zespół. Mamy to szczęście, że możemy wspólnie tworzyć coś, co daje widoczne rezultaty i jednocześnie sprawia radość. I nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o wygląd zewnętrzny, choć na nim się przede wszystkim skupiamy.  

U nas możesz się zrelaksować, odpocząć i oddać w ręce zaufanych specjalistów. Oferujemy całe spektrum zabiegów, dopasowane indywidualnie do Twoich potrzeb.

Co nasi klienci mówią o naszym salonie...

Specjalna oferta

To jest limitowana oferta, codziennie mam nowe zamówienia! Zamów TERAZ i odbierz ten SPECJALNY pakiet

Limitowana oferta

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Dlaczego cena usług jest tak atrakcyjna?

U nas płacisz na efekt, a nie za wybrany zabieg. 

Pragniemy aby każdy mógł doświadczyć spektakularnej metamorfozy ciała.


2. Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

- aktywne choroby nowotworowe,

- stany zapalne skóry,

- implanty elektroniczne/metalowe,

- ciąża i laktacja,

- łuszczyca w fazie zapalnej w miejscu zabiegowym 


3. Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań.


4. Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. 

Procedura jest komfortowa i relaksacyjna dla Klientki.


5. Jak będę wyglądała po zabiegu i jak wygląda gojenie?

Pobudzenie krążenia krwi.

Stymulacja metabolizmu komórkowego.

Naturalne odmładzanie.

Widoczna redukcja tkanki tłuszczowej.

Wygładzenie cellulitu.

Stymulacja skóry do regeneracji.


6. Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt jaki osiągamy jest bardzo spektakularny lecz w dużej mierze to od nas zależy jak długo będzie się utrzymywać. 

Ważny jest zdrowy i aktywny tryb życia.

Dla stałego podtrzymania efektów rekomendujemy powtórzenie serii raz w roku.

7. Jak przebiega i ile trwa zabieg?

KONSULTACJA WSTĘPNA

Przed zabiegiem kosmetolog przeprowadza z klientką wywiad w celu zdiagnozowania potrzeb oraz indywidualnych oczekiwań.

ZABIEG PRIMELLE

Zabieg trwa około 60 minut. W tym czasie klientka zakłada specjalną odzież zabiegową, który ułatwia poślizg rolek urządzenia na powierzchni ciała. Kosmetolog przesuwa głowicę masującą, co, pod wpływem podciśnienia, powoduje powstanie fałdy skórnej. Podczas tej procedury, skóra przybiera kształt fali, co umożliwia dokładne jej rolowanie, na zewnątrz i od wewnątrz, za pomocą elektronicznie sterowanych rolek. Co istotne, żeby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi, ale także względem siebie, zgodnie ze stanem tkanki oraz intensywnością wybranego zabiegu. W ten sposób, skóra jest mocno ugniatana w różnych kierunkach. Proces ten pobudza krążenie, metabolizm oraz stymuluje skórę do podjęcia procesów regeneracyjnych. Ponadto, podczas zabiegu Primelle, usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze, a stymulowana skóra rozpoczyna dynamiczną produkcję elastyny i kolagenu, co ją widocznie ujędrnia. Terapia jest przyjemna i relaksująca.

ZABIEG HIFU

Zabieg trwa 40 minut. Nowoczesna technologia sprawia, że mimo, iż urządzenie oddziałuje na skórę klientka temperaturą powyżej 65 stopni Celsjusza, zabieg jest praktycznie bezbolesny i komfortowy. HIFU ma za zadanie rozpuścić tkankę tłuszczową, która w sposób naturalny jest metabolizowana z organizmu. Rekomendujemy na ciało 2 do 3 powtórzeń w odstępach miesięcznych. Fala uderzeniowa ultradźwięk przenika w głąb skóry by spełnić swoje zadanie. Zabieg bardzo dobrze sprawdza się w modelowaniu najtrudniejszych miejsc takich jak: bryczesy, oponki, zwisająca skóra przy kolanach, zwisająca skóra na rękach, nadmiar skóry przy kostkach.

ZABIEG MEDSHAPE

Zabieg trwa ok. 25-30 minut na każdą partię. Wykonuje się na wybrane partie ciała np. brzuch, uda, pośladki, ręce, plecy.Podczas zabiegu są wykorzystywane 4 technologie: masaż podciśnieniowy, masaż mechaniczny. Te dwie techniki są również używane przy zabiegu Primelle. Natomiast Medshape jest dodatkowo wzbogacony w laser biostymulujący i fale radiowe RF. Laser biostymulujący IR działa na płytkich warstwach skóry i podnosi temperaturę w tkance tłuszczowej i przygotowuje skórę do lepszego przepływu prądu i działania RF. Natomiast fale radiowe działają na głębokich warstwach skóry i podnosi temperaturę w tkankach, odbudowując w ten sposób włókna kolagenowe i elastyny niwelując adipotycy czyli komórki tłuszczowe z nagromadzonych miejsc. Aktywuje procesy lipolizy w komórkach tłuszczowych.

 Zabieg jest przyjemny.

KONSULTACJA KOŃCZĄCA

Po wykonaniu każdego z zabiegów Klientka może powrócić do codziennych aktywności życiowych bez konieczności przechodzenia przez okres rekonwalescencji.

© Copyright 2020 APHR All Rights Reserved.

Zapisz się TERAZ na bezpłatną konsultację

Kliknij w przycisk poniżej by przejść na stronę Facebook i skorzystać z darmowej konsultacji

Close
Page Created with OptimizePress