Klinika piękna

OSOCZE BOGATOPŁTYKOWE

Zabieg osocza bogatopłytkowego polega na wstrzykiwaniu w skórę skoncentrowanej dawki składników odżywczych, która jest przygotowywana z krwi pobranej od pacjenta.

OPIS ZABIEGU

Zabieg osocza bogatopłytkowego polega na wstrzykiwaniu w skórę skoncentrowanej dawki składników odżywczych, która jest przygotowywana z krwi pobranej od pacjenta. Zastosowana mieszanka jest bogata w czynniki wzrostu i inne dobroczynne naturalne substancje, które działają rewitalizująco i wzmacniająco na cebulki włosów. Celem zabiegu jest zahamowanie procesów wypadania włosów i łysienia oraz stymulacja lepszego porostu. Osocze bogatopłytkowe to bardzo bezpieczna i naturalna metoda, ponieważ wykorzystuje potencjał regeneracyjny organizmu pacjenta. Zabiegi osocza bogatopłytkowego nie wyłączają pacjenta z codziennej aktywności.

FAQ

Zabiegi osocza bogatopłytkowego wiążą się z pobraniem krwi od pacjenta oraz wstrzyknięciem specjalnie przygotowanego preparatu za pomocą bardzo cienkiej igły. Odczucia są zależne od progu bólu pacjenta.

Efekty jakich możemy się spodziewać po zabiegu osocza bogatopłtykowego:

  • – wzmocnienie osłabionych włosów
  • – stymulacja wzrostu włosów
  • – zahamowanie łysienia
  • – zmniejszenie nadmiernego wypadania włosów
  • – poprawa jakości, kondycji i wyglądu nowych włosów
  • – rewitalizacja skóry głowy.

Jedną z zalet zabiegu jest całkowity brak rekonwalescencji! Po 24 godzinach możesz wrócić do swoich codziennych zajęć. Dodatkowo, zabieg jest:

  • – bezinwazyjny
  • – mało bolesny
  • – skuteczny zarówno na twarz, jak i inne parte  jak. np. skóra głowy.

Dla najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii sześciu zabiegów w odstępach dwutygodniowych.

Przeciwwskazania do zabiegów osocza bogatopłytkowego to ciąża, laktacja, choroby nowotworowe i okres do pięciu lat od wyleczenia, łuszczyca, tendencja do tworzenia bliznowców, nieustabilizowana cukrzyca, problemy z krzepliwością krwi, przyjmowanie izotretynoiny, stany zapalne skóry objętej zabiegiem.

Promocje Listopad 2023

OSOCZE BOGATOPŁTYKOWE -50%

Osocze bogatopłytkowe to autologiczny preparat osocza, który jest pobierany z własnej krwi. Płytki krwi zawarte w osoczu wydzielają czynniki wzrostu komórek skóry i tym samym stymulują naturalną zdolność do ich regeneracji. Tkanki ulegają naprawie, powstają nowe naczynia krwionośne, następuje produkcja kolagenu.
Twarz 385 zł
Twarz + Szyja 500 zł
Twarz + Szyja + Dekolt 700 zł

RF mikroigłowy Twarz 1000 zł + Szyja lub Dekolt GRATIS

Pakiet z 5 endermologii - każda jedyne 99 zł.

Manicure lub Pedicure+ zdjęcie hybrydy z innego salonu GRATIS

Manicure to zabieg pielęgnacyjny, który obejmuje pielęgnację paznokci oraz skórek wokół paznokci. Proces ten zwykle obejmuje skracanie, pilowanie i kształtowanie paznokci, a także usuwanie skórek. Poza tym, podczas manicure nakładane są także lakier do paznokci lub inne ozdoby, aby nadać paznokciom estetyczny wygląd.

Party Botoks. Jedna partia 450 zł zamiast 600 zł. Do końca listopada!

Wstrzyknięcie botoksu w zmarszczkę powoduje zablokowanie ruchu mięśnia znajdującego się tuż pod nią, co w konsekwencji prowadzi do znacznego złagodzenia rysów twarzy. Skutkiem toksyny botulinowej jest nie tylko wygładzenie zmarszczek, ale również przeciwdziałanie powstawaniu nowych.