Klinika piękna

OSOCZE BOGATOPŁTYKOWE

Zabieg osocza bogatopłytkowego polega na wstrzykiwaniu w skórę skoncentrowanej dawki składników odżywczych, która jest przygotowywana z krwi pobranej od pacjenta.

OPIS ZABIEGU

Zabieg osocza bogatopłytkowego polega na wstrzykiwaniu w skórę skoncentrowanej dawki składników odżywczych, która jest przygotowywana z krwi pobranej od pacjenta. Zastosowana mieszanka jest bogata w czynniki wzrostu i inne dobroczynne naturalne substancje, które działają rewitalizująco i wzmacniająco na cebulki włosów. Celem zabiegu jest zahamowanie procesów wypadania włosów i łysienia oraz stymulacja lepszego porostu. Osocze bogatopłytkowe to bardzo bezpieczna i naturalna metoda, ponieważ wykorzystuje potencjał regeneracyjny organizmu pacjenta. Zabiegi osocza bogatopłytkowego nie wyłączają pacjenta z codziennej aktywności.

FAQ

Zabiegi osocza bogatopłytkowego wiążą się z pobraniem krwi od pacjenta oraz wstrzyknięciem specjalnie przygotowanego preparatu za pomocą bardzo cienkiej igły. Odczucia są zależne od progu bólu pacjenta.

Efekty jakich możemy się spodziewać po zabiegu osocza bogatopłtykowego:

  • – wzmocnienie osłabionych włosów
  • – stymulacja wzrostu włosów
  • – zahamowanie łysienia
  • – zmniejszenie nadmiernego wypadania włosów
  • – poprawa jakości, kondycji i wyglądu nowych włosów
  • – rewitalizacja skóry głowy.

Jedną z zalet zabiegu jest całkowity brak rekonwalescencji! Po 24 godzinach możesz wrócić do swoich codziennych zajęć. Dodatkowo, zabieg jest:

  • – bezinwazyjny
  • – mało bolesny
  • – skuteczny zarówno na twarz, jak i inne parte  jak. np. skóra głowy.

Dla najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii sześciu zabiegów w odstępach dwutygodniowych.

Przeciwwskazania do zabiegów osocza bogatopłytkowego to ciąża, laktacja, choroby nowotworowe i okres do pięciu lat od wyleczenia, łuszczyca, tendencja do tworzenia bliznowców, nieustabilizowana cukrzyca, problemy z krzepliwością krwi, przyjmowanie izotretynoiny, stany zapalne skóry objętej zabiegiem.

Promocje Luty 2024

OSOCZE BOGATOPŁTYKOWE -50%

Osocze bogatopłytkowe to autologiczny preparat osocza, który jest pobierany z własnej krwi. Płytki krwi zawarte w osoczu wydzielają czynniki wzrostu komórek skóry i tym samym stymulują naturalną zdolność do ich regeneracji. Tkanki ulegają naprawie, powstają nowe naczynia krwionośne, następuje produkcja kolagenu.
Twarz 385 zł
Twarz + Szyja 500 zł
Twarz + Szyja + Dekolt 700 zł

RF mikroigłowy Twarz 450 zł

Depilacja Laserowa Bikini 89 zł

Manicure + Pedicure 300 zł

Manicure to zabieg pielęgnacyjny, który obejmuje pielęgnację paznokci oraz skórek wokół paznokci. Proces ten zwykle obejmuje skracanie, pilowanie i kształtowanie paznokci, a także usuwanie skórek. Poza tym, podczas manicure nakładane są także lakier do paznokci lub inne ozdoby, aby nadać paznokciom estetyczny wygląd.

Party Botoks. Jedna partia 450 zł zamiast 600 zł. 8-9.02.24

Wstrzyknięcie botoksu w zmarszczkę powoduje zablokowanie ruchu mięśnia znajdującego się tuż pod nią, co w konsekwencji prowadzi do znacznego złagodzenia rysów twarzy. Skutkiem toksyny botulinowej jest nie tylko wygładzenie zmarszczek, ale również przeciwdziałanie powstawaniu nowych.