Blefaroplastyka powiek 2019-01-21T10:28:12+00:00

Project Description

Blefaroplastyka Plasma BT

Plasma BT to innowacyjne urządzenie medyczne, wykorzystujące ciśnienie atmosferyczne do generacji plazmy. W zależności od zastosowania jest ono wyposażone w medyczną Igłę chirurgiczną lub Prysznic Plazmowy.

OPIS ZABIEGU

Urządzenie wykorzystuje opatentowaną technologię „F-DBD” tworząc przyjazną dla Pacjenta plazmę, którą można efektywnie i bezpiecznie wykorzystywać w zabiegach na: powiekach górnych i dolnych, zmarszczkach, bliznach, zapaleniach skóry, przy gojeniu ran, terapii trądziku, regeneracji skóry i poprawie absorpcji środków aktywnych.

Przy użyciu rękojeści wyposażonej w Igłę chirurgiczną z opatentowanym dystanserem, dzięki podaży precyzyjnej dawki energii możemy uzyskać bardzo dobre rezultaty zabiegowe przy jednocześnie niezwykle krótkim okresie gojenia (ok. 3 do 5 dni). Urządzenie to jest przede wszystkim stosowane u osób, które chcą w sposób nieinwazyjny pozbyć się problemu opadających powiek. Plasma BT z głowicą zakończoną igłą chirurgiczną znajduje zastosowanie nie tylko w nieinwazyjnym liftingu powiek górnych i dolnych, a także w zabiegach redukcji zmarszczek, blizn, usuwaniu drobnych zmian skórnych (brodawki, włókniaki, plamy starcze).

Przy użyciu Plasmy BT zakończonej rękojeścią z Prysznicem Plazmowym uzyskujemy działanie przeciwtrądzikowe, przeciwbakteryjne, ponadto stymulujące regenerację i napięcie skóry, a także pozwala na zwiększenie absorpcji środków aktywnych.

FAQ

Zabieg jest całkowicie bezinwazyjny i nie wymaga żadnej rekonwalescencji.

Efekty jakich możemy się spodziewać po zabiegu najnowsza technologią HIFU:

 • poprawa owalu twarzy, szyi
 • lifting i „zagęszczenie” skóry
 • poprawa elastyczności skóry
 • redukcja zmarszczek
 • mniejsza wiotkość skóry
 • podniesienie brwi

Jedną z zalet zabiegu jest całkowity brak rekonwalescencji! Po 24 godzinach możesz wrócić do swoich codziennych zajęć bez zamartwiania się o wygląd swojej twarzy czy ciała, gdyż podczas zabiegu skóra z wierzchu tak naprawdę pozostaje nietknięta. Dodatkowo, zabieg jest:

 • szybki (20-40min na całą twarz)
 • bezinwazyjny
 • mało bolesny
 • skuteczny zarówno na twarz, jak i całe ciało
 • brak konieczności powtarzania zabiegu

Nie ma potrzeby powtarzania zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu widoczny jest rezultat w postaci napięcia i ujędrnienia skóry, a właściwy efekt liftingu pojawia się po ok. 2 do 24 tygodni. Zdecydowanie warto poczekać! Efekty są spektakularne i utrzymują się do 2 lat!

 CHCESZ POZNAĆ SZCZEGÓŁY INTERESUJĄCEGO CIĘ ZABIEGU?

Zostaw nam swój numer. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przekaże niezbędne informacje.

Umów się na wizyte

Proponowane zabiegi

Sprawdź inne zabiegi jakie wykonujemy w naszej klinice.