Project Description

ZABIEGI BANKIETOWE

Zabiegi bankietowe możesz wykonać na ostatnią chwilę przed ważnym spotkaniem, imprezą lub bankietem. Zabiegi szybko usuwają oznaki zmęczenia i stresu, a znaczna poprawa kondycji skóry jest widoczna natychmiast: rozświetlenie, nawilżenie i odmłodzenie!

Infuzja tlenowa

Całkowicie nieinwazyjna metoda odmładzania skóry twarzy i efekty widoczne już po pierwszym zabiegu, poprzez bezpośrednio dostarczane do skóry aktywne skoncentrowane składniki za pomocą tlenu pod ciśnieniem.

OPIS ZABIEGU

Infuzja tlenowa to nowość na rynku. Całkowicie nieinwazyjna metoda odmładzania skóry twarzy i efekty widoczne już po pierwszym zabiegu!

Bezpośrednio do skóry dostarczane są skoncentrowane aktywne składniki za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Czysty tlen zapewnia skórze promienisty, świeży wygląd, a witaminy i kwas hialuronowy powodują, że skóra staje się odpowiednio nawilżona, wygładzona i pełna blasku. Metoda ta jest całkowicie nieinwazyjna, a efekty w postaci pięknej i młodej skóry pojawiają się już od razu.

  • wyraźnie młodszy wygląd skóry już po pierwszym zastosowaniu
  • skóra stanie się nawilżona i wygładzona
  • redukcja drobnych zmarszczek
  • poprawienie owalu twarzy
  • promienisty i zdrowy wygląd
  • wygładzenie okolic oczu i ust
  • likwidacja przebarwień i poprawa kolorytu
  • pozbycie się zapalnych stanów trądzikowych
  • regeneracja, zwiększenie siły i wzrostu włosów
  • jędrna i napięta skóra już po pierwszej aplikacji tlenu hiperbarycznego

Zabieg może być jednorazowy (np. przed ważnym wyjściem) lub wykonany w całej serii – dla lepszych i trwalszych efektów.

Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezinwazyjny.

ICONE TIME Diego Dalla Palma

OPIS ZABIEGU

Zabieg biorewitalizujący komórki, chroniący układ wspomagający skórę, działający intensywnie antystarzeniowo , zwalcza zmarszczki i utratę napięcia. Wzbogacony drogocennymi właściwościami energizującymi srebra, złota i platyny.

Zabieg regeneruje zmęczoną skórę i zapobiega spowolnianiu jej normalnych funkcji metabolicznych. Zwiększa zdolność do odnawiania się.
Skóra po zabiegu jest napięta, wygładzona i rozświetlona.
Zabieg sprawdzi się zarówno w kuracji jak oraz jako zabieg przed wielkim wyjściem.

Tox Peel

OPIS ZABIEGU

Już po pierwszym zastosowaniu skóra odzyskuje blask i młodzieńczy wygląd. Połączenie aktywnych składników zapewnia silny efekt liftingujący porównywalny z rezultatami zabiegów laserowych. Tox Peel działa na wszystkie aspekty starzenia się skóry, jak wiotczenie, przebarwienia, utrata blasku.

W trakcie zabiegu używamy preparatów Cell Fusion C stworzonych na bazie Technologii Podwójnego Liposomu, która umożliwia penetrację aktywnych składników w głąb skóry. Każdy aktywny składnik zamknięty jest w liposomalnej otoczce, dzięki czemu uwalniany jest dopiero wgłębszych warstwach naskórka, nie ulega rozkładowi na jego powierzchni. Unikalne połączenie kwasów AHA z licznymi peptydami i czynnikami wzrostu gwarantuje głęboką stymulację komórek skóry, wyraźną poprawę jej jędrności oraz napięcia. Składniki aktywne wykorzystywane w Tox Peel Program wnikają głęboko, mocno stymulują skórę do produkcji kolagenu, a jednocześnie nie wywołują podrażnień ani widocznego stanu zapalnego ze złuszczaniem i zaczerwienieniem.

Składniki aktywne:kwas glikolowy, kwas mlekowy, kwas jabłkowy, papaina, czynniki EGF i FGH, kompleks V-TOX z pochodnymi botoxu, aloes, oczar wirginijski.

Chcesz poznać szczegóły interesującego Cię zabiegu?

Zostaw nam swój numer. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przekaże niezbędne informacje.

Umów się na wizyte

Proponowane zabiegi

Sprawdź inne zabiegi jakie wykonujemy w naszej klinice.