Lifting 4D - promocja

120 minut
Cena: 1250zł

Osocze bogatopłytkowe na twarz

Osocze bogatopłytkowe to autologiczny preparat osocza, który jest pobierany z własnej krwi. Płytki krwi zawarte w osoczu wydzielają czynniki wzrostu komórek skóry i tym samym  stymulują naturalną zdolność do ich regeneracji. Tkanki ulegają naprawie, powstają nowe naczynia krwionośne, następuje produkcja kolagenu.

Dzięki takiemu działaniu, Twoja skóra:

- nabiera elastyczności i witalności

- odzyskuje swoją młodość i jędrność

- ma wyrównany koloryt

- jest bardziej napięta i zregenerowana

- jest lepiej ukrwiona

Dodatkowo:

- drobne zmarszczki są wygładzone

- blizny są wypełnione

- wygląd Twoich oczu, policzków, ust, szyi i dekoltu ulega znacznej poprawie

- rany na skórze szybciej się goją

- włosy są zagęszczone  – więcej informacji w dziale trychologia

Zabieg jest prosty i szybki, wykonywany przez lekarza dermatologa, polecany wszystkim, ze szczególnym uwzględnieniem osób, u których występują różnego rodzaju alergie.


NICI PDO

Nici PDO stosowane w pierwszym etapie zabiegu są wykorzystywane do poprawy napięcia skóry, subtelnie ją podciągają, a w dłuższej perspektywie kilku miesięcy stymulują intensywną produkcję włókien kolagenowych. Można nimi poprawić kontur żuchwy, wyrównać skórę czoła, delikatnie napiąć opadające policzki, wyrównać okolicę ust i oka, są bardzo skuteczne w terapii skóry wiotkiej z drobnymi zmarszczkami i z tendencją do opadania. W trakcie zabiegu łączonego stosujemy różne rodzaje nici, zależnie od okolicy którą poddajemy odżywieniu, stymulacji i liftingowi.

Działanie nici PDO jest rozłożone w czasie, początkowo obserwujemy ich działanie mechaniczne, polegające na napięciu tkanek, po 2-3 miesiącach dochodzi do powstanie nowych włókien nieco naciągających skórę, dających efekt liftingu. Po wykonaniu pierwszego zabiegu z wykorzystaniem nici PDO, zalecamy kontrolę po 3-4 tygodniach i ewentualne dodanie nici dla poprawienia efektu. Azjaci, Rosjanie stosują 50-60 nici na jednym zabiegu, my w Europie jesteśmy nieco bardziej konserwatywni i podajemy 20-30 nici aby nie zaburzać komfortu życia pacjenta.

Nici rozpuszczalne PDO są najczęściej umieszczane w głębszej warstwie skórze właściwej, chociaż głębokość jej implementacji zależy od okolicy twarzy, szyi czy dekoltu.


Fibryna na twarz

I-PRF to iniekcyjna fibryna bogatopłytkowa, która zawiera bardziej skoncentrowane płytki krwi w porównaniu do klasycznego PRP – osocza bogatopłytkowego.

Fibryna bogatopłytkowa to koncentrat płytkowy nowej generacji w postaci trójwymiarowej struktury. Dzięki tej strukturze płytki krwi są są dłużej stymulowane do uwalniania czynników wzrostu, cytokin oraz powodują migrację komórek macierzystych do miejsca podania.

Efektami zabiegu z wykorzystaniem I-PRF  w estetyce będą:

- wygładzenie zmarszczek

- poprawa napięcia skóry

- poprawa gęstości skóry

- regeneracja naskórka oraz skóry właściwej

- wypełnienie i regeneracja blizn

- zminimalizowanie procesu łysienia typu męskiego

© Copyright 2020 APHR All Rights Reserved.

Page Created with OptimizePress