Usługi

  Kategorie

Wampirzy lifting –  promocjaLifting 4D – promocjaZabiegi modelująco-wyszczuplające promocja

Zabiegi modelująco – wyszczuplające – promocja

Cena: 3980zł

Odbierz ofertę terazSub Text

HIFU na ciało

W tkankach na tym mikroobszarze powstają dwa zjawiska fizyczne:

– efekt termiczny – na skutek absorpcji przez komórki fal ultradźwiękowych kumulowane jest ciepło powodujące koagulację tkanek

– efekt mechaniczny – wytwarzanie pęcherzyków gazu wewnątrz komórek i narastanie ciśnienia w ich wnętrzu prowadzi do niszczenia struktur tkankowych

Efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu, następuje stopniowa poprawa jędrności- do 3 miesięcy po zabiegu. Zabieg jest całkowicie bezinwazyjny i nie wymaga żadnej rekonwalescencji. Zabieg najlepiej jest powtórzyć 2 razy. Bezpośrednio po zabiegu widoczny jest rezultat w postaci napięcia i ujędrnienia skóry, a właściwy efekt liftingu pojawia się po ok. 2 do 24 tygodni. Zdecydowanie warto poczekać! Efekty są spektakularne i utrzymują się do 2 lat!

Wskazania zabiegowe:

– modelowanie sylwetki

– wiotka skóra ramion,brzucha, pośladków, ud i kolan

– brak elastyczności po dużej utracie masy ciała, ciąży

– zapobieganie utracie jędrności podczas odchudzania

– redukcja tkanki tłuszczowej

Lipoliza ultradzwiękowa – sposób na tłuszcz

Dobrym sposobem na wyeliminowanie miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej, np. z obszaru podbródka, twarzy, ramion, kolan, boczków i większych obszarów ciała, jest lipoliza iniekcyjna. To metoda walki z tłuszczem opornym na działanie diety i ćwiczeń fizycznych. Zabieg jest mało inwazyjny i w pełni bezpieczny. Polega na podaniu w formie iniekcji roztworu fosfatydylocholiny i deoksycholatu, który rozpuszcza tkankę tłuszczową w miejscu podania zastrzyku. Lipoliza iniekcyjna świetnie poradzi sobie z niechcianym tłuszczem na twarzy, m.in. w tzw. workach pod oczami.

Nie odchudza, lecz modeluje

Lipoliza iniekcyjna nie jest zabiegiem odchudzającym, lecz modelującym. Nie wykonuje się jej u osób otyłych, lecz o prawidłowej masie ciała, które chcą wyeliminować tłuszcz oporny na działanie diety oraz ćwiczeń. Pełne efekty zabiegu zauważalne są po upływie kilku tygodni.

MEDSHAPE na ciało

Rewolucyjna metoda stosowana przy zabiegach estetycznych twarzy i całego ciała. To połączenie czterech najnowszych technologii, które stosowane razem dają spektakularne efekty:

– Laser biostymulujący IR wpływa na przyspieszenie metabolizmu komórkowego oraz podnosi temperaturę w tkance tłuszczowej.

– RF fale radiowe działają na głębokie warstwy skóry odbudowując włókna kolagenowe oraz usuwając komórki tłuszczowe z miejsc, w których jest ich za dużo.

– Masaż podciśnieniowy vacuum wpływa z kolei na ukrwienie tkanki tłuszczowej, zwiększając tym samym dawkę tlenu niezbędnego do redukcji tłuszczy i spalania cellulitu.

– Masaż mechaniczny jest to masaż rolkami, które przyspieszają proces usuwania toksyn z organizmu oraz procesy metabolizmu komórkowego.

Marzy Ci się zmniejszenie obwodów ciała nawet o kilka centymetrów? A może skuteczna redukcja cellulitu? MedShape poradzi sobie zarówno w jednym, jak u drugim przypadku.

Bez względu na kondycję oraz rodzaj skóry, zabiegi MedShape można dopasować indywidualnie do każdego klienta.

© Copyright 2020 APHR All Rights Reserved.