W środę 21 czerwca miało miejsce huczne otwarcie nowej Kliniki Młodości Blanki Pawłowskiej. Na bankiecie wśród mokotowskich biurowców i apartamentowców, przy ul. Cybernetyki 4a. bawiło się wielu gości, m.in: Joanna Kurowska, Izabela Trojanowska, Karolina Nowakowska, Paulina Drażba, Paulina Koziejowska, Danuta Błażejczyk, Iza Zwierzyńska, Dorota Czaja, Ryszard Rembiszewski, Agata Załęcka, Sylwia Nowak, Łukasz Kędzior.

Salon oferuje całą gamę zabiegów odmładzających na ciało i twarz. Współpracuje z nimi znany i ceniony doktor Bohdan Potocki, który ma za sobą studia i praktyki w USA i Hiszpanii. Gwiazdy były zachwycone kliniką i profesjonalnym podejściem do klienta.

Klinika Młodości Blanki Pawłowskiej to, przede wszystkim, pierwszy w Warszawie projekt, realizujący całkowicie kompleksowe podejście do zdrowia i atrakcyjnego wyglądu. Poza specjalistami bezpośrednio związanymi z Kliniką,  oferuje również współpracę z indywidualnymi trenerami i dietetykami. Zdaniem Blanki Pawłowskiej, osiągniecie idealnego i trwałego efektu modelowania sylwetki dzięki medycynie estetycznej, możliwe jest tylko poprzez korelację z innymi uzupełniającymi czynnikami, czyli zdrowym odżywianiem, pozytywnym myśleniem oraz aktywnym trybem życia.

Zdaniem Blanki Pawłowskiej, osiągniecie idealnego i trwałego efektu modelowania sylwetki dzięki medycynie estetycznej, możliwe jest tylko poprzez korelację z innymi uzupełniającymi czynnikami, czyli zdrowym odżywianiem, pozytywnym myśleniem oraz aktywnym trybem życia.

Wiodącym ekspertem z dziedziny profesjonalnej pielęgnacji jest szwajcarska marka Be Ceuticals, która w swojej ofercie posiada produkty dla najbardziej wymagających kobiet, stanowiące odpowiedź na starzenie się skóry.

Źródło: creativemagazine.pl/otwarcie-nowej-kliniki-mlodosci-blanki-pawlowskiej-na-warszawskim-mokotowie,4423