Klinika piękna

USUWANIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Usuwanie makijażu za pomocą lasera polega na ultrakrótkich impulsach światła laserowego w głąb skóry, dzięki czemu działa on tylko i wyłącznie na dany barwnik, bez uszkodzenia otaczającej skóry.

OPIS ZABIEGU

Makijaż permanentny powinien być ozdobą kobiety. Warunkiem uzyskania pożądanego efektu jest przeprowadzenie zabiegu przez utalentowaną i doświadczoną linergistkę. Zdarza się jednak tak, że efekt przechodzi nasze oczekiwania, ale… w negatywny sposób.

Zbyt ciemne, krzywe brwi nie pasujące do reszty twarzy, nieodpowiednia kreska na powiece, nieudany makijaż ust… Myślisz sobie: „Tragedia! Jak ja wyglądam?! Nic z tym teraz nie zrobię!”

A jednak… Mamy na to sposób!

Najnowsza technologia pomaga nam usunąć lub rozjaśnić nieudany makijaż, a Ty nie musisz czekać kilka lat, aż sam zejdzie.

W klinice młodości usuwamy makijaż permanentny brwi, oczu i ust za pomocą lasera Q-switch oraz specjalnej maści Ecri.

Laser Q-switch to najwyższej klasy urządzenie do usuwania makijażu permanentnego, które spełnia najwyższe światowe standardy. Usuwanie makijażu za pomocą lasera polega na ultrakrótkich impulsach światła laserowego w głąb skóry, dzięki czemu działa on tylko i wyłącznie na dany barwnik, bez uszkodzenia otaczającej skóry. Poprzez zastosowanie 4 długości fali można skutecznie i selektywnie pozbyć się nieudanego makijażu.

Miejsce bezpośrednio poddane zabiegowi jest początkowo białe, następnie robi się lekko czerwone. Może pojawić się lekki obrzęk, który znika po ok. 2-3 dniach, jest on jednak na tyle niewidoczny, że spokojnie możesz wykonywać swoje codzienne obowiązki.

Skontaktuj się z nasza linergistką, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat dokładnego przebiegu usuwania makijażu oraz zaleceń bezpośrednio po zabiegu.

FAQ

  • – bezbolesny
  • – brak blizn
  • – usuwanie nawet bardzo intensywnych makijaży
  • – krótki czas trwania zabiegu
  • – szybki czas rekonwalescencji

Wszystko zależy od rodzaju obecnego makijażu, jego koloru, intensywności, typu barwnika, odcienia skóry oraz miejsca, w którym był robiony.