Klinika piękna

MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY

Naturalny efekt zagęszczonych włosów i ukrycie niedoskonałości.

OPIS ZABIEGU

Zabieg skierowany dla wszystkich, którzy borykają się z nadmiernym wypadaniem włosów, łysieniem plackowatym, czy wypadaniem spowodowanym chorobą. Odpowiedni jest na każdym etapie utraty włosów, dla wszystkich jego rodzajów i każdego koloru skóry.

Barwniki stosowane przy zabiegu zostały stworzone specjalnie do wykonywania makijażu permanentnego. Specjalnym urządzeniem są wtłaczane w skórę głowy i stymulują mieszki włosowe, w celu odtworzenia ich naturalnego wyglądu.

Zabieg mikropigmentacji to zabieg prosty, trwający od 1 do 6 godzin w zależności od ilości mieszków, które trzeba „odtworzyć”. Zaraz po zabiedu może pojawić się lekkie zaczerwienienie i opuchlizna, jednak jest to naturalna kolej rzeczy, która mija w krótkim czasie. Bezpośrednio po zabiegu pigment jest zdecydowanie ciemniejszy niż kolor włosa, jednak po ok 2-3 dniach, w procesie łuszczenia skóry, kolor zblednie i będzie identyczny z naturalnym

Bez względu na przyczynę łysienia, mikropigmentacja pomoże Ci łatwo i szybko odzyskać dawną pewność siebie i poczuć się młodziej nawet o kilka lat.

FAQ

  • – gęściejsze włosy w sytuacji przerzedzenia
  • – brak widocznej jasnej, „gołej” skóry głowy
  • – odtworzenie brakujących włosków w niektórych częściach twarzy i ciała (brakujące rzęsy i brwi)
  • – efekt krótko przystrzyżonych włosów na głowie – w przypadku całkowitej utraty włosów
  • – ukrycie łysienia na czubku głowy i na zakolach
  • – ukrycie braków włosów w przypadku łysienia plackowatego
Mikropigmentacja skóry głowy może być trwała nawet na całe życie, jeśli pacjent przestrzega wszystkich zasad pielęgnacji skóry obowiązujących po zabiegu. Jeśli nie, efekty utrzymują się od ok. 2 do 4 lat, w zależności od indywidualnych reakcji skóry pacjenta. Wszelkie informacje odnośnie właściwej i zalecanej pielęgnacji skóry po zabiegu otrzymasz w naszej klinice.