Klinika piękna

ZABIEGI DLA MĘŻCZYZN

Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej oraz zabiegi pielęgnacyjne oferowane w Klinice Młodości pozwolą osiągnąć upragnione efekty oraz naturalny, zadbany wygląd.

OPIS ZABIEGU

W dzisiejszych czasach, medycyna estetyczna przestaje być kategorią przeznaczoną tylko dla kobiet. Coraz więcej mężczyzn zwraca uwagę na swój wygląd zewnętrzny, który jest ich wizytówką dnia codziennego – każda kobieta zwróci większą uwagę na estetycznie wyglądającego pana, a ten będzie się o wiele bardziej interesująco prezentował np. na spotkaniu biznesowym, kiedy będzie przykuwał uwagę swoim naturalnym i zadbanym wyglądem.

Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej oraz zabiegi pielęgnacyjne oferowane w Klinice Młodości pozwolą osiągnąć upragnione efekty oraz naturalny, zadbany wygląd.

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało – korygujące, nawilżające i wygładzające – pozwolą Panom cieszyć się świeżością, estetyką i witalnością każdego dnia. Wypryski, niedoskonałości skóry twarzy i ciała – można je zlikwidować przy pomocy zabiegów oczyszczających i pielęgnacyjnych, a także

Zmęczenie po całym dniu ciężkiej pracy? Napięte mięśnie po intensywnych treningach lub permanentnym stresie? W naszej klinice Panowie mogą się zrelaksować i odprężyć dzięki masażom całego ciała. W ofercie znajduje się masaż klasyczny i relaksacyjny.

Pierwsze oznaki starzenia się skóry widoczne są nie tylko u kobiet. Panowie chcąc „odjąć sobie” parę lat, mogą skorzystać z pełnej oferty zabiegów odmładzających – zmarszczki, wiotka skóra, zakola, opadające powieki, niedoskonałości ciała – zadzwoń, sprawdź szczegółową ofertę i dopasuj ją do swoich potrzeb.