O nas 2018-05-16T09:45:08+00:00

WITAJ W KLINICE MŁODOŚCI

Klinika Młodości to nie jest zwykłe miejsce, do którego przyjdziesz i szybko poprawisz swoje niedoskonałości. To miejsce, w którym odkryjesz na nowo i pokochasz samą siebie. Miejsce, w którym odetchniesz od codziennej rutyny, pracy i problemów.

U nas możesz się zrelaksować, odpocząć i oddać w ręce zaufanych specjalistów. Oferujemy całe spektrum zabiegów, dopasowane indywidualnie do Twoich potrzeb.

O naszej klinice

Zadowolenie z efektów  i dobre samopoczucie klientów to coś, co napędza nas do działania. Oddanie się pracy, pasja i robienie w życiu tego, co się kocha idealnie charakteryzuje nasz zespół. Mamy to szczęście, że możemy wspólnie tworzyć coś, co daje widoczne rezultaty i jednocześnie sprawia radość. I nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o wygląd zewnętrzny, choć na nim się przede wszystkim skupiamy.

Profesjonalna i nienaganna obsługa, poczucie komfortu i bezpieczeństwa, indywidualne i kompleksowe podejście do każdego klienta.

Wieloletnie doświadczenie, nowatorskie zabiegi, działania na sprzętach najwyższej jakości i konkurencyjne ceny to coś, co nas wyróżnia.
U nas płacisz na efekt, a nie za wybrany zabieg. I śmiało możesz nam uwierzyć – efekty naszych działań przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania.

Gwarancja satysfakcji to dla nas priorytet. Odzyskanie wewnętrznej harmonii, szczęście i uśmiech w oczach klientów motywuje nas do dalszej pracy i pokazuje, że to, czym się zajmujemy, i co robimy działa i przynosi widoczne efekty.

Kiedy klient po wizycie w naszej klinice, z zadowoleniem mówi słowo: „dziękuję”, nam nie potrzeba już nic więcej. Wiemy, że pomagamy i poprawiamy jakość czyjegoś życia nie dlatego, że musimy. Tylko dlatego, że chcemy. A gwarancją naszego sukcesu, jest sukces naszych klientów.

W naszej klinice znajdują się sami wykwalifikowani pracownicy posiadający certyfikaty i pracujący według najwyższych standardów

Praca z pasji

DOSTAŁAM OGROMNE SZCZĘŚCIE OD LOSU, BO ROBIĘ W ŻYCIU TO, CO KOCHAM. ❤  BLANKA PAWŁOWSKA

Poznaj naszych specjalistów

Blanka Pawłowska
Blanka PawłowskaLinergistka
Współpracowałam z agencjami modelek, z fotografami, uczestniczyłam w sesjach zdjęciowych oraz robiłam makijaż aktorom w teatrze.

Czytaj więcej

Marzena Żak
Marzena ŻakKosmetolog
Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Ukończyła wiele specjalistycznych kursów i szkoleń z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała.

Czytaj więcej

Martyna Zarzycka
Martyna ZarzyckaKosmetolog
Martyna Zarzycka ukończyła Kosmetologię na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Aktualnie studiuje pielęgniarstwo i chce połączyć te dwie profesje. Stale się rozwija, uczestniczy w szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.

Czytaj więcej

Izabela Pałucka
Izabela PałuckaOpiekun Kluczowych Klientów
Więcej informacji już wkrótce.
Bohdan Potocki
Bohdan PotockiDoktor medycyny estetycznej
Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi, certyfikowany członek Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej.

Czytaj więcej

Rafał Zadykowicz
Rafał ZadykowiczLekarz Medycyny Estetycznej
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Nauczyciel akademicki, autor licznych publikacji naukowych, uczestnik wielu kursów zagranicznych i krajowych.

Czytaj więcej

Renata Gonet
Renata GonetDietetyk kliniczny
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w szpitalach, poradniach dietetycznych, a także w centrum medycznym.

Czytaj więcej

Aneta Ryfczyńska
Aneta RyfczyńskaStylistka i trenerka rozwoju osobistego
Pomaga kobietom dbać o siebie i o swój wygląd. Opracowała własny sposób pracy z wyglądem.

Czytaj więcej

Magdalena Walczak
Magdalena WalczakPsycholog
Na co dzień pracuje jako psycholog i terapeuta w ośrodku dla młodzieży oraz poradni leczenia uzależnień.

Czytaj więcej

Grzegorz Kołodziejski
Grzegorz KołodziejskiDoktor
Lekarz Dermatolog i Wenerolog. Specjalizuje się w leczeniu skóry przy wykorzystaniu nowoczesnych i bezpiecznych laserów w tym fotoodmładzaniu, usuwaniu przebarwień, blizn, znamion i rozstępów nie poddających się innym metodom leczenia.

Firmy z którymi współpracujemy