Klinika piękna

WITAJ W KLINICE MŁODOŚCI

Klinika Młodości to nie jest zwykłe miejsce, do którego przyjdziesz i szybko poprawisz swoje niedoskonałości. To miejsce, w którym odkryjesz na nowo i pokochasz samą siebie. Miejsce, w którym odetchniesz od codziennej rutyny, pracy i problemów.

U nas możesz się zrelaksować, odpocząć i oddać w ręce zaufanych specjalistów. Oferujemy całe spektrum zabiegów, dopasowane indywidualnie do Twoich potrzeb.

O naszej klinice

Praca z pasji

Zadowolenie z efektów  i dobre samopoczucie klientów to coś, co napędza nas do działania. Oddanie się pracy, pasja i robienie w życiu tego, co się kocha idealnie charakteryzuje nasz zespół. Mamy to szczęście, że możemy wspólnie tworzyć coś, co daje widoczne rezultaty i jednocześnie sprawia radość. I nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o wygląd zewnętrzny, choć na nim się przede wszystkim skupiamy.

Profesjonalna i nienaganna obsługa, poczucie komfortu i bezpieczeństwa, indywidualne i kompleksowe podejście do każdego klienta.

Wieloletnie doświadczenie, nowatorskie zabiegi, działania na sprzętach najwyższej jakości i konkurencyjne ceny to coś, co nas wyróżnia.
U nas płacisz na efekt, a nie za wybrany zabieg. I śmiało możesz nam uwierzyć – efekty naszych działań przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania.

Gwarancja satysfakcji to dla nas priorytet. Odzyskanie wewnętrznej harmonii, szczęście i uśmiech w oczach klientów motywuje nas do dalszej pracy i pokazuje, że to, czym się zajmujemy, i co robimy działa i przynosi widoczne efekty.

Kiedy klient po wizycie w naszej klinice, z zadowoleniem mówi słowo: „dziękuję”, nam nie potrzeba już nic więcej. Wiemy, że pomagamy i poprawiamy jakość czyjegoś życia nie dlatego, że musimy. Tylko dlatego, że chcemy. A gwarancją naszego sukcesu, jest sukces naszych klientów.

W naszej klinice znajdują się sami wykwalifikowani pracownicy posiadający certyfikaty i pracujący według najwyższych standardów.

DOSTAŁAM OGROMNE SZCZĘŚCIE OD LOSU, BO ROBIĘ W ŻYCIU TO, CO KOCHAM. ❤ BLANKA PAWŁOWSKA

Poznaj naszych specjalistów

Blanka Pawłowska
Właścicielka i lingeristka
Współpracowałam z agencjami modelek, z fotografami, uczestniczyłam w sesjach zdjęciowych oraz robiłam makijaż aktorom w teatrze.
Klaudia Szydełko
Kosmetolog
Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Specjalizuje się m.in. w zabiegach oczyszczających skórę twarzy oraz zabiegach anty-aging, a w szczególności stawia na spersonalizowane terapie.
Piotr Momot
Chirurg szczękowo- twarzowy
Jest chirurgiem z 9 letnim doświadczeniem. Absolwent prestiżowej matury IB w 33 liceum im. M. Kopernika w Warszawie. Absolwent Wydziału Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
doktor bohdan potocki
Bohdan Potocki
Lekarz medycyny estetycznej
Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi, certyfikowany członek Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej. Medycyną Estetyczną zajmuje się od przeszło czternastu lat w Polsce i za granicą.
Tamara Czajkowska
Podolożka i stylistka paznokci
Specjalistka od pięknego i zdrowego wyglądu paznokci i stóp z 20-letnim doświadczeniem.