Klinika piękna

Dermatologia – oddaj swoją skórę w dobre ręce

Zmagasz się z chorobami skórnymi, problemem wypadających włosów i łamliwych paznokci lub nieestetycznie wyglądającymi bliznami? Klinika Młodości to miejsce, w którym uzyskasz specjalistyczną pomoc dermatologiczną. Naszym celem jest zapewnienie Ci dostępu do skutecznego i bezpiecznego leczenia. Stworzyliśmy relaksującą przestrzeń, w której otrzymasz kompleksową opiekę. Nasza nowoczesna klinika posiada wszystkie udogodnienia potrzebne do prowadzenia leczenia i zabiegów zwalczających problemy skórne. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, by zrozumieć jego potrzeby oraz specyfikę problemu.

Szeroki pakiet dostępnych zabiegów medycyny estetycznej

Dzięki grupie wysoko wyszkolonych dermatologów specjalizujących się w różnych dziedzinach dermatologii jesteśmy w stanie zapewnić Ci holistyczną i fachową opiekę. Podczas konsultacji lekarz przeprowadzi badanie dermoskopowe, sprawdzając Twoją skórę i wskazując wszelkie miejsca wymagające regularnej obserwacji lub leczenia, a także opracuje odpowiednią terapię farmakologiczną. W ofercie Kliniki Młodości znajdziesz zabiegi z wykorzystaniem w pełni bezpiecznych laserów najnowszej technologii, stosowanych w procesie fotoodmładzania oraz do usuwania blizn, znamion, przebarwień i rozstępów. Nasz zespół tworzą również lekarze medycyny estetycznej, którzy przeprowadzają bardziej dogłębne kuracje, pozwalające walczyć z problemami skórnymi i wypadaniem włosów, takie jak zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Po zakończeniu leczenia specjaliści dermatolodzy doradzą, jak dbać o skórę, włosy i paznokcie tak, by zapobiegać nawrotom dolegliwości i minimalizować ryzyko pojawienia się nowych. Posiadanie całej tej wiedzy w jednym miejscu pozwala nam kompleksowo zaopiekować się każdym pacjentem. Wygląd skóry stanowi odzwierciedlenie tego, co dzieje się w naszym organizmie, dlatego tak istotne jest kompleksowe podejście do każdego pacjenta. Przyjdź i skorzystaj z porady zarówno wtedy, gdy pojawia się problem skórny, jak i po to, aby profilaktycznie badać stan swojej skóry.

OPIS ZABIEGU

Dermatologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się badaniem oraz leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci.

Wygląd skóry stanowi odzwierciedlenie tego, co dzieje się w naszym organizmie, dlatego tak istotne jest kompleksowe podejście do każdego pacjenta. Przyjdź i skorzystaj z porady zarówno wtedy, gdy pojawia się problem skórny, jak i po to, aby profilaktycznie badać stan swojej skóry.

Nasz specjalista oceni stan Twojej skóry, dobierze odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne i doradzi, jak prawidłowo dbać o nią a co dzień.

FAQ

Nie zwlekaj, jeśli masz problem z:

  • – łuszczycą,
  • – trądzikiem pospolitym
  • – wypryskami
  • – łojotokowym zapaleniem skóry
  • – przebarwieniami
  • – bliznami
  • – wypadaniem włosów