Klinika piękna

Zabiegi medyczne

Klinika Młodości to wyjątkowe miejsce, w którym wykwalifikowani lekarze medycyny estetycznej pomagają klientom pozbyć się kompleksów i problemów skórnych. Szczycimy się dostępem do najnowocześniejszych technologii i wysoką efektywnością. Nasz zespół tworzą ludzie, dla których praca jest pasją, a ciągły rozwój pomaga nam wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Miejsce, do którego Państwa zapraszamy, pozwoli Wam zrelaksować się i odpocząć od zgiełku codziennych spraw, a także dzięki zabiegom medycznym raz na zawsze usunąć mankamenty, które przeszkadzają cieszyć się życiem. Prócz zabiegów medycyny estetycznej oferujemy również nieco bardziej inwazyjne i wysoce skuteczne zabiegi medyczne.

Liposukcja


Liposukcja to jeden z najpowszechniejszych zabiegów odsysania tłuszczu. Polega on na wprowadzeniu pod skórę roztworu Kleina, który działa znieczulająco, a przede wszystkim rozpuszcza tkankę tłuszczową. Kiedy po dwudziestu minutach znieczulenie zacznie działać, wytwarzane jest ciśnienie konieczne do odessania tkanki za pomocą kaniuli. Zabieg jest w pełni bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji, a można go wykonywać na udach, biodrach i brzuchu. Efektem będzie redukcja lub likwidacja cellulitu, a przede wszystkim usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Plastyka powiek


Plastyka powiek jest zabiegiem szczególnie wskazanym w przypadku przepukliny tłuszczowej powiek, uczucia ciężkości powiek, zaburzenia pola widzenia oraz nadmiaru wiotkiej skóry powiek. Niezależnie od tego, czy zabieg będzie wykonany w związku ze wskazaniami okulistycznymi czy ze względu na estetykę, pacjent będzie mógł cieszyć się zwiększoną widocznością, wygładzeniem zmarszczek i dużo młodszym wyglądem. Sam zabieg polega zrobieniu nacięcia na naturalnej zmarszczce powieki i wycięciu nadmiaru skóry, części mięśnia okrężnego oka i ewentualnie przepukliny. Wykonanie podstawowych badań krwi przed zabiegiem pomoże maksymalnie zlikwidować wszelkie ryzyko, a jedynym nieprzyjemnym elementem procesu jest moment miejscowego znieczulania. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby plastyka powiek wiązała się z najwyższym komfortem pacjentów i skutkowała ich zadowoleniem.

Sprawdź

Plastyka powiek

Zabiegi medyczne
Plastyka powiek to zabieg wykonywany zarówno ze wskazań okulistycznych jak i estetycznych. Odświeża spojrzenie i odmładza o kilkanaście lat. Jest to jedyna skuteczna metoda likwidacji nadmiaru skóry powiek. Bardzo ważna jest odpowiednia kwalifikacja Pacjenta, poznanie jego oczekiwań, przeprowadzenie wywiadu dotyczącego potencjalnych chorób lub przyjmowanych leków.

Sprawdź

Liposukcja

Zabiegi medyczne
Zabieg odsysania tkanki tłuszczowej polega na wprowadzeniu za pomocą cienkiej kaniuli tzw. roztworu Kleina. Następnie roztwór ten z jednej strony rozpuszcza tkankę tłuszczową, a drugie zadanie roztworu polega na działaniu znieczulającym.