OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Osocze bogatopłytkowe to autologiczny preparat osocza, który jest pobierany z własnej krwi. Płytki krwi zawarte w osoczu wydzielają czynniki wzrostu komórek skóry i tym samym stymulują naturalną zdolność do ich regeneracji. Tkanki ulegają naprawie, powstają nowe naczynia krwionośne, następuje produkcja kolagenu.

OPIS ZABIEGU

Osocze bogatopłytkowe to autologiczny preparat osocza, który jest pobierany z własnej krwi. Płytki krwi zawarte w osoczu wydzielają czynniki wzrostu komórek skóry i tym samym  stymulują naturalną zdolność do ich regeneracji. Tkanki ulegają naprawie, powstają nowe naczynia krwionośne, następuje produkcja kolagenu.

Dzięki takiemu działaniu, Twoja skóra:

Dodatkowo:

Zabieg jest prosty i szybki, wykonywany przez lekarza dermatologa, polecany wszystkim, ze szczególnym uwzględnieniem osób, u których występują różnego rodzaju alergie.

FAQ

Dzięki zabiegowi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego możliwe jest spłycenie zmarszczek z miejsc takich jak: okolice oczu (usuwanie tzw. kurzych łapek), okolice czoła, policzków, nosa i okolic ust.

 • – drobne zmarszczki na twarzy
 • – utrata jędrności skóry
 • – brak elastyczności skóry
 • – przebarwienia skóry
Terapia osoczem bogatopłytkowym jest bezpieczna i nie zagraża zdrowiu, jeśli zabieg przeprowadzono w sprawdzonym miejscu i u specjalisty.

Osocze bogatopłytkowe - Klinika Młodości Warszawa Mokotów

Osocze bogatopłytkowe to autologiczny preparat osocza, który jest pobierany z własnej krwi. Płytki krwi zawarte w osoczu wydzielają czynniki wzrostu komórek skóry i tym samym  stymulują naturalną zdolność do ich regeneracji. Tkanki ulegają naprawie, powstają nowe naczynia krwionośne, następuje produkcja kolagenu.

Dzięki takiemu działaniu, Twoja skóra:

 • nabiera elastyczności i witalności,
 • odzyskuje swoją młodość i jędrność,
 • ma wyrównany koloryt,
 • jest bardziej napięta i zregenerowana,
 • jest lepiej ukrwiona.

Dodatkowo:

 • drobne zmarszczki są wygładzone,
 • blizny są wypełnione,
 • wygląd Twoich oczu, policzków, ust, szyi i dekoltu ulega znacznej poprawie,
 • rany na skórze szybciej się goją,
 • włosy są zagęszczone – więcej informacji w dziale trychologia.

Zabieg jest prosty i szybki, wykonywany przez lekarza dermatologa, polecany wszystkim, ze szczególnym uwzględnieniem osób, u których występują różnego rodzaju alergie.

 

Osocze bogatopłytkowe  (platelet rich plasma – PRP) jest rewolucją w medycynie estetycznej.

 

Żyjemy w czasach kiedy wygląd zewnętrzny i dbanie o urodę i zachowanie jak najdłużej młodego wyglądu ma ogromne znaczenie. Coraz więcej osób przywiązuje dużą uwagę do pielęgnacji i dbania o swoją skórę. W ostatnich latach powstało wiele innowacyjnych i skutecznych metod poprawiających wygląd. Dziedzina medycyny estetycznej przeżywa prawdziwą rewolucję. Jednym z najbezpieczniejszych zabiegów jest osocze bogatopłytkowe inaczej zwane wampirzym liftingiem. Zdobył on duże uznanie nie tylko wśród gwiazd i celebrytów ale również wśród naszych klientów.

Osocze bogatopłytkowe jest to naturalny produkt pozyskiwany z krwi pacjenta, która jest odwirowana. Tak uzyskane osocze jest bardzo bogate w płytki krwi, które wydzielają czynniki wzrostu komórek macierzystych  skóry oraz inne substancje, które stymulują naturalną zdolność do regeneracji. Można go nazwać naturalnym stymulatorem tkankowym.

Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego dają doskonałe efekty odmładzające, przeciwzmarszczkowe, rozjaśniające. Uszkodzone tkanki ulegają błyskawicznej naprawie, powstają nowe naczynia krwionośne, skóra jest dotleniona i zwiększa się produkcja odmładzającego kolagenu.

Zabieg osoczem bogatopłytkowym polega na pobraniu krwi od pacjenta, która jest następnie odwirowana w medycznej wirówce w celu oddzielenia osocza bogatopłytkowego od krwi. Preparat ten jest wstrzykiwany ( mezoterapia igłowa) przez lekarza medycyny estetycznej, pielęgniarkę lub kosmetologa estetycznego w różne partie skóry w zależności co chcemy zregenerować.

Proces ten powtarzamy w serii ok 4-5 zabiegów by uzyskać jak najlepsze rezultaty. Efekty terapii osoczem bogatopłytkowym  widoczne są po pewnym czasie potrzebnym by zaszły procesy regenerujące.  Pacjenci już po pierwszym zabiegu doświadczają poprawy elastyczności skóry, jędrności, redukcji zmarszczek oraz regeneracji komórek. Skóra przybiera promiennego wyglądu i blasku. Ponadto osocze bogatopłytkowe wykazuje działanie przeciwzapalne i przyspiesza gojenie się skóry, co sprawia, że jest bardzo skuteczne nie tylko w dziedzinie medycyny estetycznej ale także medycznej czy trychologicznej.

Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego wykonywane są w każdej renomowanej klinice medycyny estetycznej. Specjaliści z zakresu medycyny estetycznej  naszej Kliniki Młodości wykorzystują najnowsze technologie aby zapewnić pacjentom znakomite efekty zabiegu.

W naszej Klinice podanie osocza bogatopłytkowego jak i innych stymulatorów tkankowych jest bezpieczne i skuteczne. Pacjenci mogą być pewni, że są w dobrych rękach a efekty zabiegu przekraczają ich oczekiwania. 

Podsumowując dzięki terapii osoczem bogatopłytkowym skóra:

 •       nabiera elastyczności, rewitalizacji  i witalności,
 •       odzyskuje swoją młodość i jędrność,
 •       ma wyrównany koloryt,
 •       jest bardziej napięta i zregenerowana,
 •       jest lepiej ukrwiona.

Dodatkowo:

 •       drobne zmarszczki są wygładzone,
 •       blizny są wypełnione,
 •       wygląd Twoich oczu, policzków, ust, szyi i dekoltu ulega znacznej poprawie,
 •       rany na skórze szybciej się goją,
 •       włosy są zagęszczone (osocze leczy łysienie) – więcej informacji w dziale trychologia.

 

Dlatego jeśli marzysz o odmłodzeniu skóry, redukcji zmarszczek, czy chcesz zagęścić swoje włosy  mezoterapia osoczem bogatopłytkowym  jest doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie.

Nie czekaj dłużej i umów się na konsultacje z naszym specjalistą medycyny estetycznej i odkryj wszystkie korzyści jakie może przynieść mezoterapia osoczem . Już dziś rozpocznij swoją drogę do piękniejszej i młodszej skóry.

Nasza Klinika Młodości znajduje się na Warszawskim Mokotowie w pobliżu Galerii Mokotów. 

Sprawdź nasze ceny i jaką jakość oferujemy.

Ciekawostka od Pani Blanki Pawłowskiej: „osocze bogatopłytkowe jest  najczęściej wykorzystywane przez żołnierzy w leczeniu wszelkiego rodzaju ran pourazowych. Możecie zatem wyobrazić sobie jak silne właściwości regenerujące posiada ten cudowny naturalny eliksir. Skuteczność osocza potwierdzają miliony ludzi na całym świecie.”

Jak do nas trafić komunikacją miejską?

Aby dojechać komunikacją miejską do naszej kliniki, zachęcamy do skorzystania zarówno z tramwajów linii 17, 18, 31, jak i autobusów miejskich linii 138, 189, 317  lub 504. Można  również dojechać metrem linii M1, wysiadając na przystanku Metro Pole Mokotowskie i przesiadając się w tramwaj linii 17. 

 

Wsiadając w którykolwiek z tych tramwajów lub autobusów,  powinni Państwo kontynuować jazdę do przystanku Rondo Unii Europejskiej. Po wyjściu na tym przystanku, klinika będzie zaledwie krótki spacer od miejsca zatrzymania tramwaju lub autobusu.

Dojazd własnym autem

Z przyjemnością przedstawiamy Ci trasę dojazdu samochodem z ulicy Wołoskiej do naszej lokalizacji na ulicy Cybernetyki 4A.

Gdy znajdziesz się na ulicy Wołoskiej, zalecamy skierowanie się w kierunku ulicy Cybernetyki. Jeśli znajdujesz się na północnej części ulicy Wołoskiej, będziesz zmierzał na południowy zachód, natomiast jeśli znajdujesz się na południowej części ulicy, będziesz kierować się na północny wschód.

Kontynuuj jazdę ulicą Wołoską, mijając kolejne skrzyżowania i obserwując otoczenie. Ta część trasy będzie prowadzić Cię przez różnorodne tereny miejskie. Po około 1,5 kilometra dojedziesz do skrzyżowania z ulicą Cybernetyki. To tutaj będziesz musiał dokonać skrętu w prawo, aby wjechać na ulicę Cybernetyki.

Teraz kontynuuj jazdę prosto ulicą Cybernetyki. Wjazd do kliniki od pizzeri Dominos. Za szlabanem znajdują się nasze miejsca parkingowe o numerach 32 i 33. Aby wjechać za szlaban proszę dzwonić do ochrony na numer podany przy szlabanie. Wejście do naszej kliniki znajduje się po drugiej stronie.