Odmładzające fale radiowe RF

Całkowicie nieinwazyjna metoda zwalczania oznak starzenia się skóry. Jest to zabieg bezpieczny i bezbolesny, który polega na wykorzystaniu fal radiowych, aby skutecznie walczyć z oznakami starzenia się skóry.

OPIS ZABIEGU

Całkowicie nieinwazyjna metoda zwalczania oznak starzenia się skóry. Jest to zabieg bezpieczny i bezbolesny, który polega na wykorzystaniu fal radiowych, aby skutecznie walczyć z oznakami starzenia się skóry.

Wraz z upływem czasu, włókna kolagenowe ulegają bowiem rozluźnieniu, co powoduje utratę jędrności i elastyczności skóry. Dzięki fali radiowej przepływającej przez skórę, temperatura tkanek zostaje podniesiona, a komórki tam obecne regenerują się. Wysoka temperatura sprawia, że włókna kolagenowe ulegają skurczeniu i napięciu poprzez ich bezpośrednią stymulację.

Efekty porównywalne są do zabiegów chirurgicznych i mogą Cię jedynie pozytywnie zaskoczyć. Nie bez przyczyny Radiofrekwencja (RF) nazywana jest „liftingiem bez skalpela”

FAQ

Zabieg jest całkowicie bezinwazyjny i bezbolesny.
 • – lifting twarzy
 • – widoczna poprawa napięcia i kondycji Twojej skóry
 • – zmniejszenie zmarszczek, bruzd, kurzych łapek
 • – likwidacja zwiotczeń
 • – poprawa owalu twarzy
 • – likwidacja tzw. drugiego podbródka
 • – usunięcie opadających powiek górnych
 • – rewitalizacja skóry
 • – poprawa elastyczności i gęstości skóry

Pierwsze efekty widać już po pierwszym zastosowaniu.

Bezpośrednio po zabiegu czujesz się w pełni zrelaksowana i odprężona, co pozytywnie wpływa na Twój nastrój i samopoczucie.

Radiofrekwencja mikroigłowa inaczej RF mikroigłowy rewolucja w medycynie estetycznej i kosmetologii

W obecnych czasach, gdy pielęgnacja urody i utrzymanie młodego wyglądu stają się coraz bardziej istotne, coraz większa liczba osób poszukuje nowatorskich rozwiązań, które pomogą im zwalczyć zmarszczki, przywrócić jędrność skóry. Wiemy przecież, że z wiekiem włókna kolagenowe ulegają rozluźnieniu, co powoduje utratę jędrności i elastyczności skóry. Jedną z najbardziej zaawansowanych technologii w dziedzinie medycyny estetycznej są zabiegi RF mikroigłowe, które rewolucjonizują poprawę  kondycji skóry.

Radiofrekwencja mikroigłowa to zaawansowana technologia, która wykorzystuje energię fal radiowych o wysokiej częstotliwości do stymulacji i regeneracji skóry. Zabiegi RF mikroigłowe mają bardzo szerokie zastosowanie zarówno na twarz, skórę wokół oka jak i ciało umożliwiając poprawę owalu twarzy, redukcję zmarszczek, ujędrnianie skóry, zagęszczanie zwiotczałej skóry, likwidacja blizn czy rozstępów.

Jak działa fala RF mikroigłowa?

Technologia RF mikroigłowa wykorzystuje energię fal radiowych ( RF -Radio Frequency), która jest emitowana przez specjalną głowicę z mikroigłami. Głowice mogą mieć od 8 do 64 igieł w zależności na jakiej partii wykonywany jest zabieg.

Podczas zabiegu głowica emitująca fale radiowe jest delikatnie wprowadzana w głąb skóry, co pozwala na precyzyjną stymulację w głębszych warstwach tkanek. Energia fali radiowej stymuluje produkcję nowego kolagenu i elastyny, co prowadzi do wygładzenia zmarszczek, uelastycznienia skóry poprawy owalu twarzy czy zwiększenia jędrności skóry.

Proces ten przebiega w kilku krokach:

 1.     Preparacja skóry . Na początku skóra jest odpowiednio przygotowana. W pierwszej kolejności dokładnie oczyszczamy skórę, następnie nakładamy krem znieczulający i pozostawiamy na ok 20 minut. 
 2. Wprowadzenie  mikroigieł. Głowica wyposażona w mikroigły zostaje delikatnie przyłożona do skóry i wprowadzana w jej głąb. Mikroigły  wykonane są z materiału przewodzącego energię RF.
 3. Emisja fal radiowych. Po wprowadzeniu mikroigieł do skóry, urządzenie emituje energię fal radiowych o odpowiedniej częstotliwości. Fale te przechodzą przez mikroigły do głębszych warstw skóry.
 4. Stymulacja skóry. Energia RF docierająca do skóry powoduje miejscowe podgrzewanie tkanek. Ten kontrolowany proces stymuluje produkcję nowego kolagenu i elastyny, co prowadzi do zagęszczenia skóry oraz do poprawy jej elastyczności i jędrności.
 5. Regeneracja skóry. Poprzez mikrouszkodzenia spowodowane wprowadzeniem mikroigieł, skóra uruchamia procesy regeneracyjne, które dodatkowo wspierają odnowę komórek i poprawiają jej kondycję.
 6.     Zakończenie zabiegu. Po zakończeniu emisji fal radiowych mikroigły są wycofane  ze skóry, a obszar poddany zabiegowi może być dodatkowo zabezpieczony odpowiednim kremem czy serum.

 

 Jakie efekty zapewnia fala RF?

Dzięki precyzyjnemu działaniu różne warstwy skóry, technologia RF mikroigłowa umożliwia osiągnięcie efektów liftingu, redukcji zmarszczek, poprawy owalu twarzy oraz ogólnej poprawy kondycji skóry. Dodatkowo w porównaniu z innymi metodami RF mikroigłowy zapewnia minimalne ryzyko powikłań oraz krótki okres rekonwalescencji.

Efekty zabiegu RF mikroigłowego są widoczne już po jednej sesji, jednak zaleca się serię zabiegów, aby osiągnąć optymalne rezultaty. Możemy liczyć na szybkie spłycenie zmarszczek, uelastycznienie skóry, rozjaśnienie kolorytu, spłycenie blizn potrądzikowych, zmniejszenie rozstępów, zmniejszenie cellulitu, rozświetlenie skóry, zagęszczenie zwiotczałej skóry. Struktura skóry zostaje szybko przebudowana a efekty są spektakularne.  Zabieg ten nie wymaga długiej rekonwalescencji, co pozwala pacjentom wrócić do codziennych aktywności niemal po zabiegu.

Zabiegi FR są bardzo bezpieczne i skuteczne a przeciwwskazania do wykonania zabiegu są minimalne. Fale Rf mogą być stosowane zarówno w leczeniu zmarszczek jak i redukcji tkanki tłuszczowej czy zagęszczeniu skóry na ciele. Efekty porównywalne są do zabiegów chirurgicznych. Nie bez przyczyny Radiofrekwencja RF nazywana jest „liftingiem bez skalpela”.

Ciekawostka od Pani Blanki Pawłowskiej. Fale radiowe są również wykorzystywane w leczeniu nadpotliwości a seria zabiegów daje  spektakularne efekty.

Specjaliści medycyny estetycznej w naszej Klinice Młodości na Mokotowie w Warszawie pracują na najnowszych technologiach, aby zapewnić pacjentom spektakularne efekty zabiegów. Zabieg RF mikroigłowy jest bezpieczny i bezbolesny.

Jeśli marzysz o młodym wyglądzie, wygładzonej skórze, poprawie owalu twarzy, zabiegi FR mikroigłowe mogą być odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie. Skontaktuj się z naszym specjalistą, aby dowiedzieć się więcej o tej innowacyjnej metodzie poprawy wyglądu skóry. Pozwól nam pomóc Ci odzyskać pewność siebie i piękny wygląd.

Jak do nas trafić komunikacją miejską?

Aby dojechać komunikacją miejską do naszej kliniki, zachęcamy do skorzystania zarówno z tramwajów linii 17, 18, 31, jak i autobusów miejskich linii 138, 189, 317  lub 504. Można  również dojechać metrem linii M1, wysiadając na przystanku Metro Pole Mokotowskie i przesiadając się w tramwaj linii 17. 

 

Wsiadając w którykolwiek z tych tramwajów lub autobusów,  powinni Państwo kontynuować jazdę do przystanku Rondo Unii Europejskiej. Po wyjściu na tym przystanku, klinika będzie zaledwie krótki spacer od miejsca zatrzymania tramwaju lub autobusu.

Dojazd własnym autem

Z przyjemnością przedstawiamy Ci trasę dojazdu samochodem z ulicy Wołoskiej do naszej lokalizacji na ulicy Cybernetyki 4A.

Gdy znajdziesz się na ulicy Wołoskiej, zalecamy skierowanie się w kierunku ulicy Cybernetyki. Jeśli znajdujesz się na północnej części ulicy Wołoskiej, będziesz zmierzał na południowy zachód, natomiast jeśli znajdujesz się na południowej części ulicy, będziesz kierować się na północny wschód.

Kontynuuj jazdę ulicą Wołoską, mijając kolejne skrzyżowania i obserwując otoczenie. Ta część trasy będzie prowadzić Cię przez różnorodne tereny miejskie. Po około 1,5 kilometra dojedziesz do skrzyżowania z ulicą Cybernetyki. To tutaj będziesz musiał dokonać skrętu w prawo, aby wjechać na ulicę Cybernetyki.

Teraz kontynuuj jazdę prosto ulicą Cybernetyki. Wjazd do kliniki od pizzeri Dominos. Za szlabanem znajdują się nasze miejsca parkingowe o numerach 32 i 33. Aby wjechać za szlaban proszę dzwonić do ochrony na numer podany przy szlabanie. Wejście do naszej kliniki znajduje się po drugiej stronie.