HIFU – Lifting bez skalpela 2019-05-09T12:03:00+02:00

Project Description

HIFU – Lifting twarzy bez skalpela

Nowoczesny i całkowicie bezinwazyjny lifting twarzy i ciała, technologia, która robi furorę w medycynie estetycznej!

OPIS ZABIEGU

Technologia HIFU od kilku lat stosowana jest w medycynie estetycznej wykorzystując bezpieczną falę akustyczną, czyli ultradźwięki. Zadaniem fali akustycznej jest spowodowanie ruchu komórek tkanek, a poprzez nadanie fali odpowiedniej częstotliwości, w tkance powstaje tarcie, czego efektem jest kontrolowane poparzenie lub przegrzanie.

Takie punktowe poparzenia stymulują skracanie się włókien kolagenu i regenerację tkanek, dzięki czemu tkanka jest wyraźnie „zagęszczona”, a skóra ujędrniona. Organizm w reakcji obronnej stymulowany jest do naturalnego procesu regeneracji, odbudowy i gojenia struktury skóry.

FAQ

Hifu jest to technologia, która polega na wykorzystaniu skoncentrowanej wiązki ultradźwięków o wysokiej częstotliwości, co powoduje termiczne uszkodzenia i przebudowę skóry.

  • poprawa elastyczności skóry
  • wygładzone zmarszczki
  • lifting twarzy
  • poprawiony owal twarzy
  • aktywne choroby nowotworowe
  • stany zapalne skóry
  • implanty elektroniczne/metalowe
  • ciąża
  • łuszczyca w fazie zapalnej w miejscu zabiegowym

SZCZEGÓŁY OFERTY

Mamy dla Was nowe letnie promocje! Koniecznie zarezerwuj swój termin na lifting twarzy z 50% zniżką na wybraną partię twarzy! 

Zamiast 1000 zł zapłacisz jedyne 500 zł za wybraną partię twarzy.
Zabieg uwielbiany przez gwiazdy i media. Efekty są już od pierwszego zabiegu!  Drugi zabieg jest dopełnieniem do uzyskania spektakularnych efektów.
Jeśli w upływie 2 tygodni od ostatniej wizyty umówisz się na kolejny zabieg gwarantujemy Ci niezmienność ceny.

Technologia HIFU to bezpieczna fala akustyczna, czyli ultradźwięk. Zadaniem fali akustycznej jest spowodowanie ruchu komórek tkanek, a poprzez nadanie fali odpowiedniej częstotliwości, w tkance powstaje tarcie, czego efektem jest kontrolowane poparzenie lub przegrzanie.

W dużym skrócie zabieg HIFU jest receptą na długą młodość! ❤

JUŻ DZIŚ UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE W DOGODNYM DLA CIEBIE TERMINIE A MY SIĘ JUŻ ODPOWIEDNIO TOBĄ ZATROSZCZYMY.

PROMOCJE

Sprawdź inne promocje jakie aktualnie są w naszej ofercie.

2018-04-17T00:23:04+02:00

Depilacja

Specjalnie dla was, przygotowaliśmy promocje, w której można zaoszczędzić wiele, gdyż powtarzamy zabiegi do skutku! Nie czekaj i skorzystaj z depilacji przy pomocy najlepszego na rynku lasera DEPILIGHT!