Klinika piękna

Usuwanie owłosienia

OPIS ZABIEGU

Depilacja laserowa

Jest to metoda trwała i szybka, a przy tym bezpieczna i bezbolesna. Każda z tradycyjnych metod usuwania owłosienia (golenie, depilacja woskiem, elektroliza) niesie za sobą ryzyko wrastania włosów, przebarwień, reakcji alergicznych, a nawet blizn. Depilacja laserowa jest wolna od tych zagrożeń, ponieważ jest metodą bezinwazyjną, ponieważ nie narusza delikatnej struktury skóry i działa powierzchniowo.

Depilacja woskiem miękkim

Wosk miękki jest tradycyjnym rodzajem wosku, który aplikowany jest na ciało za pomocą rolki. Następnie owłosienie zostaje usunięte przy użyciu paska fizelinowego. Ten rodzaj depilacji jest szybki i sprawdza się najlepiej na większych obszarach ciała, takich jak plecy, klatka piersiowa, nogi lub ręce.

Depilacja woskiem twardym

Wosk twardy z kolei jest używany bezpaskowo. Po zabiegu skóra jest miękka i gładka, a także odżywiona i bez żadnych podrażnień. Wszystko zawdzięcza się technice aplikowania wosku, która sprawia, że zostaje zminimalizowany dyskomfort w trakcie zabiegu. Tę depilację poleca się w przypadku depilacji w bardziej wrażliwych obszarów ciała. Twardy wosk sprawdzi się w depilowaniu twarzy, pach bądź obszarów intymnych. Efekt utrzymuje się od 2,5 do 4 tygodni.