Klinika piękna

MIKROPIGMENTACJA MEDYCZNA

Skuteczne korygowanie blizn i innych ubytków pooperacyjnych.

OPIS ZABIEGU

Mikropigmentacja medyczna skierowana jest przede wszystkim dla osób po trudnych zabiegach, operacjach i chorobach. Pozwoli Ci odzyskać pewność siebie, dobre samopoczucie, pokochasz na nowo swój wygląd, usuniesz pooperacyjne blizny, ubytki skóry i inne. Zabiegi te są kierowane do osób mających specjalne potrzeby, a korzystać z nich mogą zarówno panie jak i panowie.

Mikropigmentacja medyczna jest stosowana również do zabiegów upiększających, ale przede wszystkim wykorzystuje się ją po różnych operacjach chirurgicznych czy przy defektach skóry.

Pigmenty stosowane w zabiegu są sterylne, przebadane dermatologicznie i antybakteryjne. Zostały stworzone specjalnie do wykonywania makijażu permanentnego. Efektem mikropigmentacji medycznej jest naturalny wygląd, dzięki któremu Ty znów poczujesz się atrakcyjna i piękna.

Jeśli chcesz więc powrócić do naturalnego wyglądu po różnych zabiegach czy operacjach, mikropigmentacja medyczna będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

FAQ

  • – kamuflaż blizn i plam – dla wszystkich, którzy chcą zamaskować wszelkie niedoskonałości skóry. Zalecana przy eliminacji śladów po różnych operacjach, przy rozstępach, bielactwie.
  • – nadanie koloru i skorygowanie kształtu ust po przebytych zabiegach i operacjach (np. roszczep wargi)
  • – zagęszczenie naturalnych brwi
  • – wizualne odtworzenie włosów – przede wszystkim przy łysieniu plackowatym, łysieniu androgenowym, czy chemioterapii
  • – odtworzenie brodawki sutkowej – nadanie odpowiedniego kształtu, koloru po zabiegach i operacjach piersi
  • – korygowanie nieodpowiedniego makijażu permanentnego
  • – rekonstrukcja zarostu na twarzy