Klinika piękna

MANICURE JAPOŃSKI

OPIS ZABIEGU

Zabieg znany jest w Japonii już od 400 lat. Na początku był niezwykle popularny wśród japońskich arystokratek, które chciały mieć idealnie gładkie, błyszczące paznokcie, a jednocześnie zależało im na ich naturalnym wyglądzie. Teraz ten manicure szturmem zdobywa Europę.

Zabieg polega na nacieraniu płytki paznokcia specjalną mieszanką, dzięki której płytka staje się mocniejsza, gładsza i bardziej błyszcząca. Na wspomnianą mieszankę składa się przede wszystkim: pochodząca z Morza Japońskiego krzemionka, pyłek pszczeli, keratyna oraz witaminy A+E. Po zabiegu paznokcie są błyszczące i zdecydowanie twardsze.

Ten manicure to doskonała propozycja dla osób, które mają łamliwe, rozdwajające i kruche paznokcie. Świetnie sprawdzi się też jako regeneracja po manicure hybrydowym czy przedłużaniu paznokci metodą żelową lub akrylową.

Czas trwania: 60 minut

Efekty utrzymują się przez: 2 tygodnie

FAQ

Składniki naturalne, które wchodzą w skład past, tj. witamina A + E, keratyna, pyłek pszczeli, a także krzemionka z Morza Jońskiego odżywiają i regenerują zniszczoną płytkę oraz stymulują jej wzrost.

Manicure japoński należy wykonywać systematycznie.Trzeba regularnie uzupełniać paznokieć, wmasowując w odrośniętą płytkę substancje odżywcze i na nowo je zabezpieczać pudrem.

W odstępach 2-3 tygodni (wszystko zależy od tempa wzrostu Waszego paznokcia).