Klinika piękna

Zabiegi NA CIAŁO

Opracowanie oferty skupionej na potrzebach sportowców to jeden z elementów wyróżniających naszą klinikę medycyny estetycznej spośród pozostałych miejsc o takim charakterze. Przygotowaliśmy szereg pozycji, które wesprą osoby uprawiające sport w walce o zwycięstwo. To nie tylko zabiegi pomagające się zrelaksować i zregenerować zmęczone ciało, lecz także te mające na celu poprawić wygląd skóry. Jesteśmy przekonani, że sportowiec, który czuje się dobrze i komfortowo, może osiągnąć więcej.

Jakie zabiegi są idealne dla sportowców?


Skóra to bariera ochronna organizmu, a w przypadku sportowców narażona jest na wiele szkodliwych czynników zewnętrznych. Warto pamiętać o jej regularnym oczyszczaniu. Profesjonalny zabieg pozwoli na intensywną detoksykację i zwężenie ujść gruczołów potowych, co rozświetli twarz i wyrówna jej koloryt. Poprawi się napięcie skóry, która będzie wyglądać młodziej. Kolejnym ważnym krokiem, zwłaszcza przed zawodami, jest zadbanie o opaleniznę. Opalone ciało pięknie się prezentuje i pozwala czuć się swobodniej. Bezpieczną formą opalania jest proponowane przez nas opalanie natryskowe. Polega ono na rozpyleniu pod wysokim ciśnieniem specjalnej mgiełki, która nadaje skórze słonecznego odcienia.

Depilacja laserowa i masaże


Niechciane owłosienie często może przeszkadzać sportowcom. Zamiast ograniczać się tym faktem, warto szybko i wygodnie usunąć włosy. Do wyboru są dwie opcje – depilacja woskiem lub trwała depilacja laserowa. Depilacja z użyciem wosku bazuje na naturalnych produktach, które są bezpieczne dla skóry, z kolei zabieg w technologii laserowej pozwoli cieszyć się gładkim ciałem na dłużej.

Bardzo ważną grupą zabiegów dla sportowców są masaże. Masaż ma nie tylko pomóc w regeneracji organizmu po kontuzji czy intensywnym treningu, ma również pomóc w relaksacji. Klinika Młodości proponuje odprężający i ujędrniający zabieg endermologii, który wykonuje się przy użyciu urządzenia Primelle. Jest to połączenie masażu próżniowego oraz mechanicznego poprawiającego krążenie, usuwającego wodę z organizmu, łagodzącego zakwasy po treningu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty – warto znaleźć czas na regenerację i zadbanie o siebie. Nic tak nie odpręża jak wizyta w profesjonalnej klinice medycyny estetycznej i zaufanie specjalistom. Pozwól innym, by zadbali o Twoje ciało.

Sprawdź

Masaże

Zabiegi dla sportowców
Specjaliści w naszej klinice pomogą Ci zachować najwyższą sprawność, przyśpieszyć regeneracje organizmu, abyś uzyskał pełnie sił własnego ciała oraz bezpieczne i przyjemne uprawiania sportu.

Sprawdź

Depilacja

Zabiegi dla sportowców
Depilacja woskiem to szybka metoda usuwania owłosienia. W naszej klinice wykorzystujemy woski oparte na naturalnych olejach. Podczas depilacji woskiem nie pracujemy bezpośrednio na skórze, dlatego uczucie bólu jest zminimalizowany, a ryzyko występowania podrażnień zmniejszone.

Sprawdź

Opalanie natryskowe

Zabiegi dla sportowców
Opalanie natryskowe jest jedyną bezpieczna metodą opalania, która daje natychmiastowy efekt. Zabieg polega na nałożeniu specjalnej mgiełki opalającej pod wysokim ciśnieniem i trwa 15 minut.

Sprawdź

Zabieg detoksykujący na twarz

Zabiegi dla sportowców
Skóra sportowców jest narażona na duża ilość zanieczyszczeń, które pozostawione działają negatywnie na wygląd oraz funkcjonowanie skóry. Dlatego ważnym elementem codziennej pielęgnacji sportowców jest detoksykacja organizmu zarówno od środka jak i na zewnątrz.