Klinika piękna

ARTYSTYCZNY MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż permanentny to idealne rozwiązanie dla wszystkich dbających o siebie kobiet! Profesjonalnie wykonany, z nienaganną starannością i odpowiednim przygotowaniem makijaż to coś, czego Ci właśnie potrzeba.

OPIS ZABIEGU

Czy nie jest przyjemnie budzić się codziennie rano z uśmiechem na twarzy mimo ciężkiej i czasami nieprzespanej nocy?
Która z nas nie chciałaby cieszyć się swoim wyglądem każdego dnia bez względu na porę?

Makijaż permanentny to idealne rozwiązanie dla wszystkich dbających o siebie kobiet! Profesjonalnie wykonany, z nienaganną starannością i odpowiednim przygotowaniem makijaż to coś, czego Ci właśnie potrzeba. Twoja twarz o każdej porze dnia i nocy będzie pełna blasku, a Ty będziesz cieszyć się idealnie podkreśloną linią brwi, barwą oczu i kształtem ust.

W naszej klinice największy nacisk kładziemy na to, aby makijaż permanentny był naturalny i oddawał niewymuszone piękno kobiecego wyglądu. Nieprzerysowanie i natura to idealne słowa charakteryzujące nasze makijaże.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i pozwól nam zadbać o Twój komfort i poczucie bezpieczeństwa. Pamiętaj, jesteśmy tu dla Ciebie. Ty wymagasz, my spełniamy Twoje oczekiwania. Naturalność efektów oraz uśmiech końcowy na twarzy gwarantowany.

Nasi specjaliści zadbają o każdy szczegół przepięknie wykonanego makijażu Twoich oczu. Marzy Ci się górna kreska w linii rzęs? A może wolałabyś kreskę dolną? Nasi eksperci z pewnością doradzą Ci, co będzie dla Ciebie bardziej odpowiednie i co lepiej podkreśli piękno i blask Twoich oczu.Starannie wykonana kreska w górnej linii rzęs optycznie zagęści Twoje rzęsy i delikatnie podkreśli kontur oka. Marzysz o bardziej kobiecych i większych oczach? Ten wybór będzie dla Ciebie idealny!Piękną ozdobą spojrzenia będzie cienka kreska wykonana na dolnej powiece, tuż przy linii rzęs. Podkreśli oprawę oka oraz optycznie je powiększy.Większe oko oraz bardziej wyraziste spojrzenie uzyskasz również dzięki delikatnym cieniom na dolnej powiece. Kontur oka zostanie wymodelowany a linia rzęs subtelnie podkreślona.Najbardziej wyrazisty charakter nada oku kreska ozdobna wykonana na górnej powiece. Jest ona nieco grubsza i często wykracza poza kącik oka. Dzięki niej Twoje spojrzenie nabierze głębi, a Ty poczujesz się wyjątkowo.
Tajemnica wykonywanego przez nas makijażu tkwi w idealnie dopasowanym kolorze ust do Twojego typu urody. Każda z nas marzy o zniewalających ustach, które przyciągają spojrzenia innych. Perfekcyjnie dobrana kreska pozwoli wymodelować oraz powiększyć linię Twoich ust, a subtelny kolor doda im blasku i zmysłowości. Twoje zamartwianie się o ciągłe malowanie i poprawianie ust odejdzie w niepamięć, a Ty będziesz mogła cieszyć się idealnym makijażem ust w każdej sytuacji.Jeśli pragniesz wyrównać niedoskonałości i nadać kształt Twoim ustom, kontur z cieniowaniem będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. Oprawa Twoich ust zostanie podkreślona, kolor uwydatniony, dzięki czemu będą ona zawsze wyglądały naturalnie i świeżo.Nie chcesz codziennie malować kolorem Twoich ust, a jednocześnie pragniesz uzyskać perfekcyjny makijaż? Mamy na to sposób! Kontur z wypełnieniem nie tylko podkreśli linię Twoich warg, ale także wypełni je odpowiednim pigmentem w wybranym odcieniu. Kolor już jest, nie trzeba ich już nigdy malować – wystarczy błyszczyk, aby dodać im delikatnego blasku.Dla wszystkich kobiet, które chcą powiększyć zbyt wąskie usta, proponujemy optyczne powiększanie ust. Nie potrzeba zabiegów chirurgicznych, aby uzyskać efekt powiększenia warg. Wystarczy nasz makijaż permanentny, który sprawi, że Twoje usta będą wyglądały na pełniejsze i bardziej kuszące.

Efekty widać już po pierwszym zabiegu, można go stosować przed ważnym spotkaniem aby dobrze wyglądać. Zalecane jest jednak dla zachowania lepszego i trwalszego efektu stosowanie zabiegu co jakiś czas.

Uroku kobiecej twarzy dodają równe oraz idealnie wymodelowane brwi. W naszej klinice indywidualnie dobieramy ich kształt oraz kolor.

  • – Twoje naturalne włoski są zbyt rzadkie?
  • – Chciałabyś uzyskać ich inny kształt, bo obecny Ci się nie podoba?
  • – Jesteś zmęczona codziennym ich malowaniem?

Makijaż permanentny brwi rozwiąże wszystkie Twoje problemy. Piękna oprawa Twoich oczu zostanie perfekcyjnie podkreślona według Twoich upodobań i dopasowana do Twojej twarzy. Nie będziesz musiała się już o nic martwić, ponieważ Twoje brwi będą wyglądały pięknie i naturalnie o każdej porze dnia i nocy.

W ofercie naszej kliniki znajdziesz dwa zabiegi, dzięki którym uzyskasz piękne i gęste brwi.

  • – Metoda piórkowa (Microblading) jest to jedna z metod naturalnego zagęszczania brwi. Każdy z włosków jest ręcznie rysowany i modelowany, w związku z czym wymaga ogromnego doświadczenia i precyzji. Nie masz się jednak o co martwić. Trafiłaś w dobre ręce. Najpierw wykonujemy wstępny rysunek brwi, sprawdzamy wspólnie czy układ spełnia Twoje oczekiwania, a później, pod lekkim znieczuleniem rysujemy poszczególne włoski. Dzięki temu uzyskasz lekki efekt naturalnych i pięknie wymodelowanych brwi.
  •  
  • – Metoda cieniowania, dzięki której podkreślisz kształt łuków brwi. Jest to idealny zabieg dla Ciebie, jeśli chcesz mocniej podkreślić i zaznaczyć linię brwi, a niekoniecznie je zagęścić. Twoje brwi będą zawsze perfekcyjnie podkreślone i pomalowane, a Ty nie będziesz musiała codziennie nakładać na nie cieniem odpowiedniego koloru. Oczywiście zanim zostanie naniesiony jakikolwiek pigment, również wykonujemy rysunek wstępny, dzięki któremu sprawdzisz, czy brwi wyglądają tak, jak sobie wymarzyłaś. Następnie Twoje marzenie realizujemy.