Klinika piękna

Modelowanie sylwetki

Technologia HIFU to bezpieczna fala akustyczna, czyli ultradźwięk. Zadaniem fali akustycznej jest spowodowanie ruchu komórek tkanek, a poprzez nadanie fali odpowiedniej częstotliwości, w tkance powstaje tarcie, czego efektem jest kontrolowane poparzenie lub przegrzanie.

OPIS ZABIEGU

MedShape to urządzenie do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Używane są cztery technologie, dzięki czemu efekty są już po pierwszym zabiegu.

RF fale radiowe działają na głębokie warstwy skóry odbudowując włókna kolagenowe oraz usuwając komórki tłuszczowe z miejsc, w których jest ich za dużo.

Masaż podciśnieniowy vacuum wpływa z kolei na ukrwienie tkanki tłuszczowej, zwiększając tym samym dawkę tlenu niezbędnego do redukcji tłuszczy i spalania cellulitu.

Masaż mechaniczny jest to masaż rolkami, które przyspieszają proces usuwania toksyn z organizmu oraz procesy metabolizmu komórkowego.

Endermologia to terapia próżniowa polegająca na zasysaniu próżnią powierzchownych warstw skóry. Masaż podciśnieniowy zwiększa usuwanie toksyn z komórek oraz dzięki ciągłemu ssaniu działa jak mechaniczny drenaż limfatyczny.

 

 

Karboksyterapia stymuluje wzrost i powstawanie nowych naczyń krwionośnych, mikrokrążenie ulega poprawie, a skóra szybko się regeneruje, dzięki czemu wygląd ulega widocznej poprawie, a proces starzenia się skóry jest znacznie opóźniony.

Zabieg karboksyterapii jest wyjątkowo skuteczny, mało inwazyjny, bezpieczny, a pacjent bezpośrednio po zabiegu może wrócić do codziennej aktywności – terapia nie pozostawia bowiem żadnych śladów.

Efekty są imponujące, przy tak mało inwazyjnej i bezpiecznej metodzie.