Laserowe usuwanie tatuażu 2018-01-22T12:51:18+00:00

Project Description

LASEROWE USUWANIE TATUAŻU

Wsuwamy tatuaże za pomocą lasera Q-switch. Jest to najwyższej klasy urządzenie do usuwania makijażu permanentnego i tatuaży spełniające najwyższe światowe standardy. Zabieg ten stosowany jest zarówno do usuwania tatuaży, jak i innych przebarwień skóry, czy zmian pigmentowych.

OPIS ZABIEGU

Zrobiłaś sobie tatuaż dawno temu i już Ci się znudził? A może został on wykonany nieprofesjonalnie, już Ci się nie podoba i chciałabyś go usunąć? Najnowsze technologie poradzą sobie i z taką „zachcianką”.

W klinice młodości usuwamy tatuaże za pomocą lasera Q-switch. Jest to najwyższej klasy urządzenie do usuwania makijażu permanentnego i tatuaży spełniające najwyższe światowe standardy. Zabieg ten stosowany jest zarówno do usuwania tatuaży, jak i innych przebarwień skóry, czy zmian pigmentowych.

Zabieg laserem O-switch polega na ultrakrótkich impulsach światła laserowego w głąb skóry, dzięki czemu działa on tylko i wyłącznie na dany barwnik, bez uszkodzenia otaczającej skóry. Poprzez zastosowanie 4 długości fali można skutecznie i selektywnie pozbyć się tatuaży nie tylko czarnych, ale i tych w różnych kolorach.

FAQ

  • bezbolesny
  • brak blizn spowodowanych usuwaniem tatuażu
  • można usunąć tatuaż czarny i kolorowy
  • krótki czas trwania zabiegu – od 5 do 15 minut
  • szybki czas rekonwalescencji

 CHCESZ POZNAĆ SZCZEGÓŁY INTERESUJĄCEGO CIĘ ZABIEGU?

Zostaw nam swój numer. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przekaże niezbędne informacje.

Umów się na wizyte

PROPONOWANE ZABIEGI

Sprawdź inne zabiegi jakie wykonujemy w naszej klinice.