Klinika piękna

Makijaż permanentny

Klinika Młodości oferuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, związane z makijażem permanentnym, wykorzystywanym m.in. w celu podkreślenie urody, zniwelowaniu oznak łysienia bądź usunięciu wszelkich zmian i defektów skórnych, które pojawiły się m.in. wskutek przebytych chorób lub urazów.

W zakres świadczonego wsparcia wchodzi makijaż permanentny artystyczny, pozwalający na trwałe podkreślenie oprawy oka, brwi czy konturu ust. Zabieg ten wykonywany jest przez wykwalifikowany personel, co pozwala na osiągnięcie naturalnego efektu. Świadczone wsparcie obejmuje również usuwanie nieprawidłowo wykonanego trwałego makijażu.

Warszawska Klinika oferuje również pomoc osobom borykającym się z nadmiernym wypadaniem włosów, a także mężczyznom i kobietom, którzy wskutek przebytych chorób bądź wypadków losowych doznały rozmaitych defektów skórnych, w tym m.in. przebarwień czy blizn. Mikropigmentacja skóry głowy oraz mikropigmentacja medyczna, umożliwiają odtworzenie mieszków włosowych oraz zniwelowanie zmian powodujących dyskomfort, a tym samym przywrócenie dobrego samopoczucia osobom poddającym się zabiegom.

Sprawdź

Artystyczny makijaż permanentny

Makijaż permanentny
Makijaż permanentny to idealne rozwiązanie dla wszystkich dbających o siebie kobiet! Profesjonalnie wykonany, z nienaganną starannością i odpowiednim przygotowaniem makijaż to coś, czego Ci właśnie potrzeba.

Sprawdź

Usuwanie makijażu permanentnego

Makijaż permanentny
Usuwanie makijażu za pomocą lasera polega na ultrakrótkich impulsach światła laserowego w głąb skóry, dzięki czemu działa on tylko i wyłącznie na dany barwnik, bez uszkodzenia otaczającej skóry.

Sprawdź

Mikropigmentacja medyczna

Makijaż permanentny
Mikropigmentacja medyczna skierowana jest przede wszystkim dla osób po trudnych zabiegach, operacjach i chorobach. Pozwoli Ci odzyskać pewność siebie, dobre samopoczucie, pokochasz na nowo swój wygląd, usuniesz pooperacyjne blizny, ubytki skóry i inne.

Sprawdź

Mikropigmentacja skóry głowy

Makijaż permanentny
Zabieg skierowany dla wszystkich, którzy borykają się z nadmiernym wypadaniem włosów, łysieniem plackowatym, czy wypadaniem spowodowanym chorobą. Odpowiedni jest na każdym etapie utraty włosów, dla wszystkich jego rodzajów i każdego koloru skóry.