Makijaż okolicznościowy

Wszystkie panie, które czeka wielkie wyjście lub ważne wydarzenie, zapraszamy do Kliniki Młodości na profesjonalny makijaż okolicznościowy. Nasza wizażystka zaproponuje makijaż, który idealnie zatuszuje niedoskonałości, a jednocześnie pięknie podkreśli atuty urody. Stosujemy profesjonalne bazy i produkty utrwalające, dzięki czemu make-up przetrwa w nienagannym stanie przez wiele godzin.

OPIS ZABIEGU

Wykonujemy makijaże:

Dobrze wykonany makijaż doskonale współgra z naturalną urodą kobiety. Idealne dopasowanie kolorów sprawi, że cera zostanie wygładzona i wyrównana, a wszelkie mankamenty, takie jak naczynka, zaczerwienienie, piegi czy cienie pod oczami staną się niewidoczne. Kosmetyki dopasowujemy do karnacji, ale i do typu cery – inne dla cery suchej i wrażliwej, a inne dla przetłuszczającej się. Wizaż poprzedzamy dokładną pielęgnacją. Na zadbanej i dobrze nawilżonej skórze kosmetyki utrzymują się dłużej.

Zapraszamy do rezerwacji terminów na make-up w Klinice Młodości.

Jak do nas trafić komunikacją miejską?

Aby dojechać komunikacją miejską do naszej kliniki, zachęcamy do skorzystania zarówno z tramwajów linii 17, 18, 31, jak i autobusów miejskich linii 138, 189, 317  lub 504. Można  również dojechać metrem linii M1, wysiadając na przystanku Metro Pole Mokotowskie i przesiadając się w tramwaj linii 17. 

 

Wsiadając w którykolwiek z tych tramwajów lub autobusów,  powinni Państwo kontynuować jazdę do przystanku Rondo Unii Europejskiej. Po wyjściu na tym przystanku, klinika będzie zaledwie krótki spacer od miejsca zatrzymania tramwaju lub autobusu.

Dojazd własnym autem

Z przyjemnością przedstawiamy Ci trasę dojazdu samochodem z ulicy Wołoskiej do naszej lokalizacji na ulicy Cybernetyki 4A.

Gdy znajdziesz się na ulicy Wołoskiej, zalecamy skierowanie się w kierunku ulicy Cybernetyki. Jeśli znajdujesz się na północnej części ulicy Wołoskiej, będziesz zmierzał na południowy zachód, natomiast jeśli znajdujesz się na południowej części ulicy, będziesz kierować się na północny wschód.

Kontynuuj jazdę ulicą Wołoską, mijając kolejne skrzyżowania i obserwując otoczenie. Ta część trasy będzie prowadzić Cię przez różnorodne tereny miejskie. Po około 1,5 kilometra dojedziesz do skrzyżowania z ulicą Cybernetyki. To tutaj będziesz musiał dokonać skrętu w prawo, aby wjechać na ulicę Cybernetyki.

Teraz kontynuuj jazdę prosto ulicą Cybernetyki. Wjazd do kliniki od pizzeri Dominos. Za szlabanem znajdują się nasze miejsca parkingowe o numerach 32 i 33. Aby wjechać za szlaban proszę dzwonić do ochrony na numer podany przy szlabanie. Wejście do naszej kliniki znajduje się po drugiej stronie.