Klinika piękna

Modelowanie sylwetki, endermologia

Klinika Młodości świadczy wsparcie z zakresu zabiegów wspierających modelowanie sylwetki, pozwalających na usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz ujędrnienie skóry.

Obejmuje ono zabiegi przeprowadzane z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, pozwalającego m.in. na przyspieszenie metabolizmu komórkowego, odbudowę włókien kolagenowych, ujędrnienie ciała, a także pobudzenie mikrokrążenia, wspierającego regenerację skóry. Na uwagę zasługuje również endermologia, czyli tzw. masaż podciśnieniowy, który przyczynia się do usuwania toksyn nagromadzonych w komórkach, pozwalając na poprawę kondycji poszczególnych partii ciała.

Mało inwazyjne zabiegi modelujące sylwetkę, świadczone w Klinice Młodości w Warszawie, pozwalają w krótkim czasie uzyskać jędrne, smukłe i wyrzeźbione ciało, zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Sprawdź

Elite Shape

Modelowanie sylwetki
Elite Shape OPIS ZABIEGU Elite Shape dla młodszej i jędrniejszej skóry Wiele osób w trosce o atrakcyjną sylwetkę prowadzi zdrową dietę i systematycznie ćwiczy. Niestety, często pomimo starań i ciężkiej pracy w pewnych […]

Sprawdź

Lipoliza iniekcyjna

Modelowanie sylwetki
Lipoliza iniekcyjna – sposób na tłuszcz Dobrym sposobem na wyeliminowanie miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej, np. z obszaru podbródka, twarzy, ramion, kolan, boczków i większych obszarów ciała, jest lipoliza iniekcyjna. To metoda walki z tłuszczem opornym na działanie diety i […]

Sprawdź

Body wrapping

Modelowanie sylwetki
Body wrapping Body wrapping to zabieg wyszczuplający przywracający skórze jędrność i elastyczność, niweluje celullit, powoduje że skóra staje się gładka i odświeżona. Zabieg polega na nałożeniu na skórę aktywnego preparatu wyszczuplająco-modelującego oraz owinięciu ciała specjalną folią. Zabieg wykonywany na […]

Sprawdź

HIFU na ciało

Modelowanie sylwetki
HIFU na ciało Zabieg przeznaczony jest dla osób chcących napiąć skórę oraz nieinwazyjnie zremodelować swoją sylwetkę. High Intensity Focused Ultrasound (HIFU) jest procedurą medyczną, która ma zastosowanie wysokiej zogniskowanej fali ultradzwiękowej. Lokalna energia cieplna niszczy chore lub uszkodzone tkanki […]

Sprawdź

Karboksyterapia

Modelowanie sylwetki

Terapia „cudownym gazem”, czyli zabieg polegający na wprowadzaniu pod skórę dwutlenku węgla, wykorzystywany jest już od kilkudziesięciu lat i nadal niezmiennie cieszy się ogromną popularnością.

Sprawdź

MedShape

Modelowanie sylwetki
Rewolucyjna metoda stosowana przy zabiegach estetycznych twarzy i całego ciała. To połączenie czterech najnowszych technologii, które stosowane razem dają spektakularne efekty!

Sprawdź

Body training

Modelowanie sylwetki
Zabieg wykorzystuje energię pola elektromagnetycznego. Intensywne impulsy wywołują skurcze mięśni nawet do 20 000 w 30 minut, powodując ich rozrost oraz redukcję tkanki tłuszczowej, a także lifting skóry.