Klinika piękna

Zabiegi odmładzające

Starzenie się skóry to nieunikniony proces. Ma na to wpływ wiele czynników zarówno pochodzenia zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Wraz z wiekiem skóra staje się znacznie mniej nawilżona, bardziej wiotka, cieńsza, a także skłonna do postawania zmarszczek. Produkcja włókien kolagenowych zmniejsza się na skutek spadającej aktywności fibroblastów, a same włókna ulegają rozciągnięciu oraz uszkodzeniom. I właśnie te naturalne mechanizmy naprawcze można pobudzić dzięki zabiegom medycyny estetycznej.

Najnowocześniejsze technologie w służbie piękna


Liczne zabiegi odmładzające przeznaczone są nie tylko dla pań, ale i dla panów, dla każdego rodzaju cery. W ofercie znajdziecie zarówno całkowicie nieinwazyjne metody odmładzania skóry, jak i takie, które wymagają okresu rekonwalescencji – wszystkie w pełni bezpieczne. Większość zabiegów odmładzających stymuluje naturalne procesy produkcji kolagenu i elastyny, które odpowiedzialne są za sprężystość, wygładzenie zmarszczek i napięcie skóry, a także obkurczają i napinają rozluźnione włókna kolagenowe. Przykładem jest RF frakcyjny mikroigłowy wykorzystujący fale radiowe czy mezoterapia mikroigłowa DermaPen, podczas której skóra zostaje nakłuwana w celu stymulacji. Proponujemy również grupę zabiegów bazujących na na wstrzykiwaniu odpowiednich preparatów farmakologicznych dostarczających do skóry skoncentrowanych składników, witamin oraz minerałów. Pod skórę wprowadzić można m.in. poprawiający mikrokrążenie dwutlenek węgla w zabiegu karoboksyterapii czy tlen wraz z aktywnymi składnikami w trakcie zabiegu infuzji tlenowej.

Sprawdź

Infuzja tlenowa

Zabiegi odmładzające
Całkowicie nieinwazyjna metoda odmładzania skóry twarzy i efekty widoczne już po pierwszym zabiegu, poprzez bezpośrednio dostarczane do skóry aktywne skoncentrowane składniki za pomocą tlenu pod ciśnieniem.

Sprawdź

Odmładzające fale radiowe RF

Zabiegi odmładzające
Całkowicie nieinwazyjna metoda zwalczania oznak starzenia się skóry. Jest to zabieg bezpieczny i bezbolesny, który polega na wykorzystaniu fal radiowych, aby skutecznie walczyć z oznakami starzenia się skóry.

Sprawdź

Mezoterapia igłowa

Zabiegi odmładzające
Technika mezoterapii igłowej polega na podskórnym wstrzykiwaniu odpowiednich preparatów farmakologicznych. Iniekcja następuje bezpośrednio w miejsca korygowane – twarz, dekolt, ramiona, brzuch, uda, pośladki, łydki.

Sprawdź

Lifting twarzy - zabieg HIFU

Zabiegi odmładzające
Lifting twarzy – zabieg HIFU Znane są przyczyny, które powodują utratę jędrności skóry oraz pojawianie się zmarszczek. To przede wszystkim utrata kolagenu – swoistego biologicznego rusztowania. By przeciwdziałać stopniowej modyfikacji konturów, stosuje się lifting twarzy. Wiele osób obawia się […]

Sprawdź

Karboksyterapia

Zabiegi odmładzające
Terapia „cudownym gazem”, czyli zabieg polegający na wprowadzaniu pod skórę dwutlenku węgla, wykorzystywany jest już od kilkudziesięciu lat i nadal niezmiennie cieszy się ogromną popularnością.

Sprawdź

Medshape na twarz

Zabiegi odmładzające
Rewolucyjna metoda stosowana przy zabiegach estetycznych twarzy i całego ciała. To połączenie czterech najnowszych technologii, które stosowane razem dają spektakularne efekty!

Sprawdź

Mezoterapia mikroigłowa DermaPen

Zabiegi odmładzające
Zabieg ten polega na jednoczesnym pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenowych poprzez ich stymulację mikro igiełkami nakłuwającymi skórę twarzy. Igiełki pulsując nakłuwają skórę, dzięki czemu substancje czynne efektywnie przenikają do naskórka.

Sprawdź

Architect Peel

Zabiegi odmładzające
Architect Peel Unikalny zabieg bazujący na właściwościach kwasów huminowych. Zaprojektowany dla skóry z problemem rozszerzających się z upływem czasu porów. Łączy holistyczne podejście do pielęgnacji z zaawansowanymi kompleksami aktywnymi, które wygładzają cerę i pobudzają produkcję kolagenu XVIII, odpowiedzialnego za […]

Sprawdź

Inno-Exfo Bio-C

Zabiegi odmładzające
Infuzja tlenowa to nowość na rynku. Całkowicie nieinwazyjna metoda odmładzania skóry twarzy i efekty widoczne już po pierwszym zabiegu!

Sprawdź

Inno-Exfo Lightening

Zabiegi odmładzające
Unikalny skład peelingu tworzą pochodna witaminy A – kwas retinowy oraz aktywne składniki depigmentacyjne, antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe.

Sprawdź

Skin recovery inno-exfo

Zabiegi odmładzające
Skin recovery Inno-EXFO OPIS ZABIEGU Peeling działa silnie regenerująco i odbudowująco na włókna kolagenowe i elastynowe, dzięki czemu następuje znaczna poprawa sprężystości i napięcia skóry. Zapewnia skuteczne wygładzenie powierzchni skóry, spłycenie blizn i […]

Sprawdź

Tox Peel

Zabiegi odmładzające
Zabieg liftingujący i peeling w jednym będący skuteczną alternatywą dla toksyny botulinowej.

Sprawdź

Mezoterapia

Zabiegi odmładzające
Jest to zabieg niechirurgiczny, który polega na powierzchniowym dostarczeniu do skóry substancji odżywczych, leczniczych lub regenerujących w wybrane obszary naszego ciała.