Klinika piękna

ZŁOTE NICI LIFTINGUJĄCE

Kolejna metoda oferująca naturalny lifting bez użycia skalpela. Zalecany jest wszystkim osobom, które chcą odmłodzić swoją skórę i tym samym uniknąć zabiegu chirurgicznego.

OPIS ZABIEGU

Kolejna metoda oferująca naturalny lifting bez użycia skalpela. Zalecany jest wszystkim osobom, które chcą odmłodzić swoją skórę i tym samym uniknąć zabiegu chirurgicznego.

Na czym polega fenomen użycia nici liftingujących?

Bezpośrednio po zabiegu uzyskasz natychmiastowa poprawę wyglądu skóry. Zmarszczki ulegną wygładzeniu, kontur twarzy zostanie widocznie poprawiony. Po około 10 – 14 dniach następuje naturalna produkcja nowego kolagenu, dzięki czemu skóra staje się jędrna i bardziej napięta. Elastyna i kolagen produkowane są przez cały czas utrzymywania się nici pod skórą – ok 7-8 miesięcy. Po tym czasie nici ulegają rozpuszczeniu, a efekt estetyczny utrzymuje się do około 2 lat. Jednak nawet po tym czasie, proces starzenia skóry zachodzi w wolniejszym tempie, a skóra poddana zabiegowi nie wraca do stanu poprzedniego.

Nici liftingujące to świetna i bezpieczna metoda poprawiająca wygląd praktycznie całego ciała, bez użycia skalpela!

FAQ

W zależności od potrzeb, lekarz układa nici pod skórą w taki sposób, aby poprawić kształt twarzy, np. kształt łuków brwiowych lub wygląd kości policzkowych, a także wygląd innych części ciała. Nici obecne w tkance powodują, że skóra staje się elastyczna i grubsza poprzez wzmocnienie mięśni i ścięgien.

Natychmiastowe działanie i efekt utrzymujący się nawet do 2 lat!

Złote nici liftingujące posiadają wszechstronne zastosowanie – poprawiają strukturę i ujędrnienie skóry dekoltu, piersi, brzucha, pośladków, ramion, łokci.

  • – lifting skóry
  • – wygładzenie zmarszczek (pionowe i poziome zmarszczki na czole) i fałd skóry
  • – brak opadających policzków
  • – nawilżenie i dotlenienie skóry
  • – zapobieganie łysieniu
  • – odmłodzenie skóry
  • – usunięcie fałd i zmarszczek na szyi i dekolcie