Project Description

Dietetyka

Sposób, w jaki się odżywiamy ma istotny wpływ na nasze samopoczucie i wygląd. Dostarczając do naszego organizmu składniki odżywcze, często nieświadomie bombardujemy go pożywieniem, które nierzadko pozostawia wiele do życzenia.

OPIS ZABIEGU

 Aby dbać o siebie, nie wystarczy zatroszczyć się tylko o swój wygląd zewnętrzny. Sposób, w jaki się odżywiamy ma istotny wpływ na nasze samopoczucie i wygląd. Dostarczając do naszego organizmu składniki odżywcze, często nieświadomie bombardujemy go pożywieniem, które nierzadko pozostawia wiele do życzenia. Chemia w pożywieniu wita nas na każdych półkach sklepowych, a my, często z braku świadomości, nie wiemy jakie produkty wybrać, aby jeść zdrowo.

Brak świadomości i wiedzy, jak dane jedzenie wpływa na nasze ciało oraz ciągłe życie w pośpiechu skutkuje tym, że jemy to, co jest dostępne i „pod ręką”. Nasze ciało zaczyna się buntować. Na zewnątrz, pokazuje nam to, czego potrzebuje od środka. Jakie ma niedobory, czego ma za dużo, a co jest w normie.

Chroniczny problem z trądzikiem i wypryskami, wypadające włosy, sucha i szorstka skóra, przetłuszczająca się cera i wiele innych objawów zewnętrznych może świadczyć o tym, że nasz organizm woła o pomoc i coś niedobrego dzieje się z nim od wewnątrz.

W naszej klinice zapewniamy Państwu konsultacje z dietetykiem, który dokładnie sprawdzi, czy problem zewnętrzny ma związek z tym, co i jak spożywamy na co dzień. Zleci odpowiednie badania, oceni stan zdrowia, doradzi jak wybierać mądrze, aby nie „zaśmiecać” swojego organizmu. Być może wystarczy mała zmiana lub eliminacja jakiegoś składnika, która w połączeniu z konkretnym zabiegiem da efekt trwały i satysfakcjonujący na długi czas.

Skorzystaj z porady naszego dietetyka zwłaszcza, gdy masz różnego rodzaju problemy skórne – często to właśnie połączenie odpowiedniej diety i zabiegów pielęgnacyjnych da Ci wymierny efekt, który pozostanie z Tobą na długie lata. Przestaniesz się w końcu martwić i nakładać na siebie tony różnorodnych kosmetyków, które tylko „zatuszują” problem – ponieważ na pewno go nie wyeliminują.

A może chciałabyś zrzucić kilka kilogramów, zdrowo przybrać na wadze lub po prostu zacząć w końcu prawidłowo się odżywiać? Nasz specjalista pomoże zweryfikować Twój dotychczasowy sposób odżywiania i dobierze dietę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Pamiętaj, dieta to nie kara. To normalny, zdrowy tryb życia, który pozwoli Ci cieszyć się zdrowiem, pięknym wyglądem i  dobrym samopoczuciem na co dzień.

Chcesz poznać szczegóły interesującego Cię zabiegu?

Zostaw nam swój numer. Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przekaże niezbędne informacje.

    Umów się na wizyte

    PROPONOWANE ZABIEGI

    Sprawdź inne zabiegi jakie wykonujemy w naszej klinice.