Project Description

FakeBake – ULUBIENIEC GWIAZD. WYBÓR PROFESJONALISTÓW.

OPIS ZABIEGU

Opalanie natryskowe światowej marki FakeBake to najdłużej utrzymująca się zdrowa opalenizna uwielbiana przez celebrytów na całym świecie.
Zmień odcień swojej skóry na piękny złocisty brąz na lato bez leżenia godzinami na skwarze!

Dzięki preparatom FakeBake i specjalnej technice opalania nie będziesz musiała/musiał martwić się nierównomierną opalenizną, nie ma też mowy o oparzeniu, a cały zabieg trwa zaledwie 15 min. Preparaty, które stosujemy nie wydzielają charakterystycznego dla środków samoopalających zapachu.

Oczywiście z takiego, ekspresowego opalania możesz skorzystać też przed ważnym wydarzeniem, np. weselem koleżanki, własnym ślubem, lub jeśli po prostu w tym roku nie masz czasu na wyjazdy i opalanie, a zależy Ci na pięknym zdrowym wyglądzie latem. Wiele naszych klientek decyduje się na ten zabieg, ponieważ taka forma opalania jest w pełni bezpieczna i nie podrażnia skóry.

Uwaga!
Po zabiegu musimy pozostaw produkt na skórze przez co najmniej 6-8 godzin (chyba, że został użyty preparat opalający nawet do 1h! Zapytaj o produkt 60 min naszych specjalistów). Nie zapominamy też by zabrać ze sobą luźne, ciemne ubrania, gdyż tzw. „warstwa wstępna” brudzi odzież. Po zmyciu nie ma mowy już o zabrudzeniach ubrań, wiec spokojnie możesz założyć śnieżnobiałą koszulę by najmocniej podkreślić swoją nową opaleniznę.

Peeling

Kluczem do sukcesu opalania natryskowego jest jednak odpowiednie przygotowanie. Przed każdym zabiegiem jest wykonywany dokładny peeling ciała wykonywany specjalną rękawicą masującą. Koniecznie sprawdź efekt na własnej skórze – my jesteśmy w nim zakochani.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt pięknej opalonej skóry zostanie z Tobą na 10 dni, możesz przedłużyć go stosując nasze rady i wskazówki.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

CENA REGULARNA JEDNEGO ZABIEGU: 160 ZŁ

Zostaw nam swoje imię i nr telefonu, oddzwonimy by ustalić szczegóły.

    PROMOCJE

    Sprawdź inne promocje jakie aktualnie są w naszej ofercie.