Wyobraź sobie kilka sytuacji: budzisz się rano i wyglądasz doskonale. Albo inaczej: idziesz na basen z mężem i nagle cyk… fotka do rodzinnego albumu. A ty na to – luz. I jeszcze np. to: w czasie pracy coś wpadło ci do oka. Trzesz niemiłosiernie oczy i kiedy już wyobrażasz sobie, że wyglądasz jak panda nagle okazuje się, że… makijaż jest bez skazy. Bajka? Niekoniecznie, bo te historie mogą być rzeczywiste. Wszystko jest możliwe za sprawą makijażu permanentnego, czyli trwałego make-upu.

Co można sobie poprawić?

Oczy

Kreska w górnej linii rzęs delikatnie zagęści i podkreśli twoje rzęsy. Optycznie powiększy też oko.Dolna kreska nada oku wyrazistości. Jeśli wolisz mocniejsze akcenty doskonale sprawdzi się artystyczna kreska na górnej powiece, która jest trochę grubsza niż normalnie i delikatnie wychodzi poza granice oka. Przed zabiegiem powiedz linergistce (osoba wykonująca makijaż permanentny) jakich efektów oczekujesz. Nasza specjalistka to wirtuozka trwałego make-upu. Lata doświadczenia sprawiły, że jak mało kto wie, co pozwoli uwypuklić zalety i ukryć mankamenty Twojej urody.

Usta

W Klinice Młodości receptą na sukces jest barwnik idealnie dobrany do twojego naturalnego koloru czerwieni wargowej. Jeśli twoim problemem są zbyt małe usta, o nieregularnych granicach – to zabieg ten jest właśnie dla ciebie.

Brwi

Nie masz już cierpliwości do codziennego malowania brwi, albo uważasz, że są za rzadkie i nie lubisz ich kształtu – makijaż permanentny naprawi to. Obawiasz się, że nie będziesz zadowolona z efektu? Niepotrzebnie – w Klinice Młodości przed zabiegiem wykonujemy rysunek próbny, który pozwala dokładnie przewidzieć efekty.

Łysienie

Ten specyficzny rodzaj makijażu to nie tylko propozycja dla ceniących sobie wygodę kobiet. Dla wielu mężczyzn, także naszych klientów to szansa na pozbycie się kompleksów. Mikropigmentacja skóry głowy to zabieg skierowany dla wszystkich, którzy borykają się z nadmiernym wypadaniem włosów, łysieniem plackowatym, czy wypadaniem spowodowanym chorobą. Odpowiedni jest na każdym etapie utraty włosów, dla wszystkich jego rodzajów i każdego koloru skóry.

Barwniki stosowane przy zabiegu zostały stworzone specjalnie do wykonywania makijażu permanentnego. Specjalnym urządzeniem są wtłaczane w skórę głowy i stymulują mieszki włosowe, w celu odtworzenia ich naturalnego wyglądu. Panowie są zachwyceni tym zabiegiem.

Wsparcie w chorobie

Choroba to trudny czas nie tylko dla osoby borykającej się ze złym stanem zdrowia, ale i dla całej jej rodziny. Warto skorzystać z każdej okazji do poprawy samopoczucia chorego, a jedną z nich jest specjalna odmiana trwałego makijażu, czyli mikropigmentacja medyczna.

Zabieg ten umożliwia:

  • nadanie koloru i skorygowanie kształtu ust po przebytych zabiegach i operacjach (np. rozszczep wargi)
  • zagęszczenie naturalnych brwi
  • odtworzenie brodawki sutkowej – nadanie odpowiedniego kształtu, koloru po zabiegach i operacjach piersi
  • rekonstrukcja zarostu na twarzy.

My współpracujemy z fundacją „O mały włos”, której celem jest udzielenie pomocy osobom cierpiącym na stałą lub przejściową utratę włosów.

Kto może wykonywać makijaż permanentny?

W polskim prawie nie ma dokładnych obostrzeń dotyczących wykonywania zawodu linergisty, dlatego w tej kwestii musisz liczyć przede wszystkim na dobry research. W Klinice Młodości makijaż ten wykonuje wybitna specjalistka Blanka Pawłowska, która ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Wysokie kwalifikacje zawodowe i setki zadowolonych i wdzięcznych klientów to jej najlepsza wizytówka.

Usuwanie makijażu

Ze względu na coraz większą popularność makijażu permanentnego niestety na rynku, aż roi się od linergistów, świadczących usługi o niskiej jakości. Efekty ich pracy bywają porażające . Zbyt ciemne, krzywe brwi nie pasujące do reszty twarzy, nieodpowiednia kreska na powiece, nieudany makijaż ust… W Klinice Młodości ratujemy także i takie sytuacje. Usuwamy makijaż permanentny brwi, oczu i ust za pomocą lasera Q-switch oraz specjalnego removera.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – już dziś zadzwoń do nas i umów się na konsultację.
To nic nie kosztuje a rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.