Emocje czujemy do dziś. Mimo, że nasza uroczystość zbiegła się w czasie z meczem Polska – Senegal zaskoczyliście nas swoją obecnością i dobrą energią. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło gwiazd, które na co dzień chętnie korzystają z naszych usług. Odwiedzili nas m.in.: Ola Ciupa, Dominika Gwit, Monika Jarosińska, Iwona Handzlik, czy Jarek Szado i wielu, wielu innych. Z takimi klientami, partnerami i przyjaciółmi jak Wy – wszystko jest możliwe.

Urodziny świętowaliśmy od rana. Na uczestników czekała moc atrakcji. Do teraz z uśmiechem patrzymy na Wasze zdjęcia z fotobudki. Wielu z naszych klientów właśnie na naszej imprezie skorzystało z porady stylisty, wizażysty, a także próbnych zabiegów kosmetycznych. Przez cały dzień nasi specjaliści byli do Waszej dyspozycji. Gotowi do udzielania rad i planowania przebiegu Waszych metamorfoz. Na klientów czekała też wybitna linergistka Blanka Pawłowska, właścicielka i założycielka Kliniki Młodości. Wszyscy uczestnicy spotkania mieli okazję przy jej boku poznać naszą klinikę od kuchni.

Emocje rosły z każdą godziną. Przychodziło Was coraz więcej i więcej. Po meczu Polska – Senegal sięgnęły już zenitu. To właśnie wtedy zaczęliśmy oficjalną część wydarzenia, którą poprowadził Jarosław Szado. Następnym punktem programu był spektakularny recital Kasi Novej, która prywatnie także jest naszą klientką. Z jej pomocą wspólnie odśpiewaliśmy głośne sto lat. Dzieła dopełniło after party w warszawskim klubie Ritual, gdzie hucznie zakończyliśmy ten niesamowity dzień.

Wielką niespodzianką było dla nas tak liczne przybycie mediów, którym gorąco dziękujemy za zainteresowanie. Dzień po urodzinach było głośno o nas i o naszych znanych klientkach.

Choć Wasza obecność i gesty uznania były dla nas najpiękniejszym prezentem to absolutnie nie zamierzamy zwalniać tempa. Cały zespół Kliniki Młodości zabiera się do pracy i jak zawsze serdecznie czeka na Was z usługami najwyższej jakości. Na naszych klientów, którzy nie mogli być z nami na uroczystości także czekają pourodzinowe prezenty. Przekonajcie się sami i odwiedźcie Klinikę Młodości.

Podziękowanie

Chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim uczestnikom za obecność. Dziękujemy też naszym partnerom m.in.: Annie Marii Zagórskiej za wspaniałe zdjęcia, firmie Sesja Party za świetną zabawę z fotobudką, Izabelli Markiewicz, właścicielce Mobilnego Butiku za dobre rady i lekcje stylu, Kinga Bogdańska – niezwykłej life mentorce, Korona Clinik za wszystkie nowinki technologiczne dzięki, której jesteśmy zawsze na bieżąco z ofertą zabiegową, a także firmom Diego Della Palma, Dermation za wspaniałe zabiegi pokazowe dostępne w naszej Klinice, Organic Life,  Aromanti Autodrom Jastrząb, a także wizażystom z Platinium Visage (z którymi przystępujemy do nowego projektu) za ogromne wsparcie i pomoc w organizacji naszych urodzin.

Szczególne podziękowania kierujemy do najlepszego cateringu dietetycznego w Warszawie – Przełom w odżywianiu, który zadbał o to, by na naszych gości czekało zdrowe i pyszne jedzenie.

Chcielibyśmy podziękować również klubowi Ritual, za udostępnienie przestrzeni i prezent oraz dziewczynom Twerkout Crew pod przewodnictwem Domi Śliwińskiej uznanej Pani choreograf, trener i coach za wyjątkowe, energiczne i oryginalne show taneczne.

Przede wszystkim jednak dziękujemy naszym wspaniałym klientom za to, że są z nami już od roku ????