HydraUltimate to autorska nazwa zabiegu wodorowego oczyszczania, która pozwala na bezinwazyjne i kompleksowe oczyszczanie skóry. Zabieg polega na usunięciu zanieczyszczeń i martwych komórek naskórka, przy jednoczesnym wtłaczaniu w skórę wodoru, który w skórze jest silnym antyoksydantem. W kolejnych krokach wtłaczane są składniki aktywne o działaniu nawilżającym, rozjaśniającym, odżywczym i napinającym skórę.

HydraUltimate jest zabiegiem łagodzącym, silnie odświeżającym i nie powodującym podrażnień. Kolejne trzy programy HydryUlitimate pozwalają nam na rozwiązanie konkretnych problemów skórnych i upiększenie skóry w najlepszy możliwy sposób poprzez dodawanie kolejnych funkcji.

HydraUltimate Midium jest to program na start dla każdego. Pozwala na dogłębne oczyszczenie i odświeżenie skóry z martwych komórek. Program wiąże się z zastosowaniem, kawitacji, wodorowego oczyszczania i substancji aktywnych wtłaczanych poprzez ultradźwięki. Jest to doskonałe rozwiązanie dla skór zanieczyszczonych i poszarzałych.

HydraUltimate AntiAcne jest to program startowy wzbogacony o dodatkowe kroki zabiegu: aplikację mieszanki kwasów, aktywnych (jony aktywne jony antybakteryjnego srebra, kwasu hialuronowego) oraz zastosowanie aktywnego kompleksu leczącego stany zapalne na koniec zabiegu. W tym zabiegu łączymy antyoksydację, oczyszczanie, łagodzenie z odbudową płaszcza hydrolipidowego. Jest to prawdziwy zabieg booster dla skór z licznymi zmianami trądzikowymi.

HydraUltimate Royal Jest to program wzbogacony o funkcje maksymalizujące działanie przeciwstarzeniowe. Doskonale sprawdza się jako zabieg bankietowy mający przygotować skórę do ważnego wydarzenia, pozwalając cieszyć się uniesionym owalem twarzy, spłyconymi zmarszczkami i napięta skórą. W tym celu wykorzystujemy funkcje takie jak peeling kawitacyjny, dodatkowe złuszczanie enzymatyczne lub kwasowe, wodorowe oczyszczanie, substancje aktywne (kwas hialuronowy, jony złota, antyoksydanty) wprowadzane ultradźwiękami, ujędrniającą falę radiową i odżywczą maskę na zakończenie zabiegu.

Efekty widoczne są natychmiast po zabiegu i aby cieszyć się długotrwałymi efektami zabiegi należy wykonywać w serii.

W przypadku HydraUltimate Midium jest to seria 6 zabiegów wykonywanych 1 raz w tygodniu.
W przypadku programu Royal i AntiAcne zabieg wykonywany jest nie częściej niż co 3 tygodnie.

Autor: Joanna Marchewska kosmetolog i pielęgniarka