W finale plebiscytu „Prestiżowy Produkt Roku 2019”, którego gala odbyła się pod koniec marca w Warszawie, przyznano statuetki firmom wyróżniającym się jakością usług i  uznaniem Klientów. Wśród zwycięzców w kategorii Uroda znalazła się Klinika Młodości Blanki Pawłowskiej.

Plebiscyt Prestiżowy Produkt Roku ma na celu wyróżnienie firm, które  oferują wysoką jakość produktów i usług, kojarzą się z prestiżem oraz cieszą się zadowoleniem Klientów. Organizatorem plebiscytu jest magazyn ludzi sukcesu „Law Business Quality”, a jego pomysłodawczynią, redaktor naczelna pisma – Ilona Adamska. Ideą zrealizowanego po raz kolejny konkursu jest przede wszystkim wspieranie polskich marek, które wybijają się ponad przeciętność, zyskując uznanie Klientów i innych osób z branży. W jury plebiscytu zasiadły znane osobistości ze świata mediów i biznesu.

Prestiż w biznesie to marka lub usługa, która nie tylko cieszy się uznaniem Klientów, ale przede wszystkim sprawia, że Klient czuje się wyjątkowo. Prestiż w biznesie określa elegancja, potencjał i misja. Klient, angażując się w proces zakupu wie, że kupuje jakość i zadowolenie. Prestiż w biznesie to biznes z klasą.– podsumowała Ilona Adamska, pomysłodawczyni konkursu.

Statuetkę dla warszawskiej Kliniki Młodości podczas uroczystej gali z rąk redaktor naczelnej „Law Business Quality” odebrała Blanka Pawłowska.

Cieszę się, że  jakość usług świadczonych przez Klinikę Młodości została doceniona i wyróżniona w plebiscycie „Prestiżowy produkt roku 2019”. W każdej dziedzinie życia, a szczególnie w tej związanej z podkreślaniem urody i wydobywaniem piękna za pomocą zabiegów pielęgnacyjnych czy nieinwazyjnej medycyny estetycznej, liczy się chęć ciągłego doskonalenia i zadowolenie Klientów. Wysoka jakość usług pozwala nam nie tylko pozyskiwać kolejnych Klientów, a również przywiązać ich do siebie i sprawić, że chętnie rekomendują naszą Klinikę. –  skomentowała Blanka Pawłowska, właścicielka Kliniki Młodości.

Klinika Młodości Blanki Pawłowskiej jest przykładem miejsca, które powstało z pasji, gdzie można poddać się nowoczesnym zabiegom z zakresu nieinwazyjnej medycyny estetycznej pod opieką profesjonalistów. To również przede wszystkim, zgodnie z ideą założycielki Kliniki, projekt realizujący kompleksowe podejście do atrakcyjnego wyglądu i zdrowia.

W tym roku finał plebiscytu „Prestiżowy Produkt Roku 2019” odbył się wraz z premierą książki Ilony Adamskiej “Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej”, w której pojawiły się cenione nazwiska polskich gwiazd estrady, filmu czy dziennikarstwa m.in.: Katarzyna Pakosińska, Jolanta Fajkowska, Paulina Młynarska, Beata Pawlikowska, Monika Zamachowska, Anna Korcz, Joanna Brodzik.