Co robić, gdy skóra wokół oczu zdradza Twój wiek? Jak zmniejszyć widoczność zmarszczek bez użycia skalpela? Oprócz właściwej pielęgnacji skóry pomóc mogą złote nici liftingujące.

Wygładzanie zmarszczek za pomocą naturalnego liftingu bez użycia skalpela

Pomysł na wykorzystanie złotych nici liftingujących w celu poprawy kondycji skóry i jej odmłodzenia narodził się we Francji w latach 60. Od tego czasu metoda ta była wciąż udoskonalana, a jej popularność rosła.

Na czym polega zabieg? Mówiąc w skrócie, polega na ułożeniu z nici liftingujących pewnego rodzaju „siatki” pod skórą, która zapewnia odpowiednie napięcie skóry. Poza tym wzmacnia mięśnie oraz ścięgna, zapobiega opadaniu i wiotczeniu skóry, poprawiając kształt twarzy.

Co ważne tak zachwycające efekty osiąga się już w 30-60 minut bez użycia skalpela. Kolejną zaletą jest też to, że stosowanie nici liftingujących na kurze łapki jest praktycznie bezbolesne. To dzięki temu, że przed zabiegiem na twarz aplikowany jest krem o działaniu znieczulającym.

Duża popularność tego zabiegu wynika również z tego, że efekty widoczne są od razu po jego zakończeniu i utrzymują się przez długi czas (nawet do 2 lat). Jeśli będziesz zadowolona z tego, w jaki sposób nici liftingujące poprawiły wygląd skóry wokół oczu, możesz zdecydować się na zabieg tego rodzaju na inne partie. Wykorzystuje się je również do poprawy struktury i ujędrnienia skóry ramion, łokci, dekoltu, brzucha i piersi.

Co jeszcze możesz zrobić, aby zadbać o młody wygląd skóry?

Aby zadbać o młody wygląd, oprócz nici liftingujących na kurze łapki pamiętaj o właściwej pielęgnacji skóry i zdrowej diecie. Dobrze, jeśli w Twoim jadłospisie znajdą się produkty bogate w antyoksydanty (świeże warzywa i owoce, zioła, zielona herbata liściasta).

Poza tym, aby dłużej cieszyć się młodym wyglądem, postaraj się unikać innych czynników sprzyjających powstawaniu kurzych łapek. Zalicza się do nich palenie papierosów, nadmierne spożywanie alkoholu, ekspozycja na słońce bez filtra UV, a także długotrwały stres i niedostateczną ilość snu.