Na Dzień Walentego każda z nas pragnie wyglądać olśniewająco. To idealny moment, aby zadbać o swoją skórę i powitać Amora zdrową, zadbaną i odmłodzoną. W zależności od potrzeb skóry właściwą terapię w gabinecie kosmetologicznym należy rozpocząć od konsultacji z kosmetologiem, który oceni stan skóry i dobierze właściwą kurację gabinetową i pielęgnację domową.

A co możemy zrobić na cito, aby skóra wyglądała młodziej?
Dzień wcześniej polecam wykonać jeden z zabiegów bankietowych, czyli takich które natychmiast nawilżą, odżywią i wygładzą skórę. Są to np.:

Infuzja tlenowa – zabieg dzięki któremu składniki aktywne np. witaminy, minerały, kwas hialuronowy i peptydy zostają wtłoczone do głębokich warstw skóry za pomocą hiperbarycznego tlenu. Zabieg infuzji tlenowej łączony jest z pilingiem skóry i maską nawilżającą. Skóra natychmiast po zabiegu jest głęboko nawilżona, zregenerowana i wypoczęta

Geneo – to zabieg wieloetapowy, który wykorzystuje technologię fali ultradźwiękowej i fali radiowej. Podczas zabiegu złuszczany jest także martwy naskórek i dostarczane składniki odżywcze. Dzięki Geneo efekt rozświetlenia, wygładzenia oraz liftingu jest widoczny natychmiast po zabiegu. Zabieg Icone Time Diego Dalla Palma to przeciwstarzeniowy rytuał pielęgnujący, który wykorzystuje preparaty oparte na działaniu peptydów – składników napinających, dających efekt botoxu. Zabieg jest niezwykle przyjemny i relaksujący. Idealnie sprawdzi się przed wielkim wyjściem. Icone Time sprawi, że skóra jest dogłębnie odżywiona, a zmarszczki stają się zdecydowanie mniej widoczne.

A co z ciałem?
Warto wybrać się w tym dniu do gabinetu kosmetycznego na rytuał pielęgnujący, podczas którego zostanie wykonany peeling całego ciała połączony z aromaterapeutycznym masażem świecą. Jest to zabieg, który wygładzi, uelastyczni i nawilży skórę oraz rozpieści zmysły.

A może tego dnia wyglądać jak po egzotycznych wakacjach?
Jeśli chcemy założyć krótką sukienkę z okazałym dekoltem nic nie będzie wyglądać tak pięknie jak opalone i rozświetlone ciało. W tym celu rekomenduję wykonać w gabinecie kosmetycznym zabieg opalania natryskowego dzień wcześniej przed wielkim wyjściem. Zabieg jest niezwykle przyjemny, bezpieczny ponieważ nie naraża skóry na niekorzystne działanie promieniowania UV, a piękną opalenizną możemy cieszyć się natychmiast po zabiegu. Efekt naturalnie opalonej skóry utrzymuje się jeszcze przez ok. 10 dni po zabiegu.