Czujesz, że Twoja skóra traci jędrność, jest przesuszona i widoczne są na niej zmarszczki? To znak, że czas umówić się na konsultację ze specjalistą medycyny estetycznej. Wśród nowości na rynku kosmetologii znajdziesz między innymi infuzję tlenową, czyli nieinwazyjną metodę odmładzania skóry twarzy, której efekty widoczne są natychmiastowo. W tym tekście przygotowaliśmy zbiór najważniejszych informacji o zabiegu naturalną metodą infuzji tlenowej, z którymi warto się zapoznać.

Na czym polega infuzja tlenowa?

Zabieg infuzji tlenowej polega na punktowym dostarczeniu skórze twarzy składników odżywczych. Proces ten odbywa się za pomocą tlenu, który podawany jest pod ciśnieniem. W infuzji tlenowej wykorzystuje się czysty tlen, dzięki któremu skóra zyskuje świeży i promienisty wygląd, a składniki takie jak kwas hialuronowy i witaminy, wygładzają skórę i odpowiednio ją nawilżają i odżywiają. Atutem infuzji tlenowej jest jej bezinwazyjność i pełne bezpieczeństwo, dlatego bez obaw może skorzystać z niej pacjent o każdym typie skóry – również wrażliwej. Efekty widoczne będą już po pierwszym zabiegu, jednak można zdecydować się na ich serię.

Jakich efektów można spodziewać się po zabiegu?

Z jakimi rezultatami możecie liczyć się po zastosowaniu infuzji tlenowej?:

  • nawilżona i wygładzona skóra twarzy;
  • poprawienie owalu twarzy;
  • zdrowy i promienisty wygląd;
  • redukcja zmarszczek;
  • odmłodzenie skóry;
  • poprawa koloru skóry i likwidacja przebarwień;
  • redukcja lub wyeliminowanie trądzikowych stanów zapalnych;
  • poprawa jędrności skóry;
  • wygładzenie okolic ust i oczu.

W pełni bezpieczny i nieinwazyjny zabieg odmładzania twarzy

Ogromnym atutem zabiegu infuzji tlenowej jest to, że jest on nieinwazyjny i w pełni bezpieczny. W związku z tym nie ma żadnych przeciwwskazań do jego stosowania. Infuzja tlenowa jest w pełni bezpieczna również dla kobiet w ciąży, ze względu na swój nieinwazyjny i naturalny charakter. To bardzo dobry wybór dla osób, które na co dzień obawiają się zabiegów z wykorzystaniem igieł czy też mocnych kosmetyków. Efekty infuzji bardzo szybko widoczne są zarówno na skórze młodej, którą w ten sposób chroni się przed starzeniem i przesuszeniem, oraz skórze dojrzałej, gdzie natychmiastowo widoczny jest efekt odmładzania.

Jeżeli dbasz o siebie i zależy Ci na młodym wyglądzie, sprawdź na własnej skórze działanie zabiegu!