Z przyjemnością przedstawiamy gorącą nowość w naszej ofercie – zabieg, który wykorzystywany jest w procesie modelowania sylwetki. To coraz popularniejszy Body Training, którego pierwsze efekty zauważysz już po kilku sesjach treningowych. Sprawdź, w jakich sytuacjach rekomendowanie jest korzystanie z tego zabiegu oraz na czym on polega. Modelowanie sylwetki nie musi być trudnym, męczącym i długotrwałym procesem.

Na czym polega zabieg Body Training?

Zabieg Body Training to jedna z nowości w ofercie renomowanych klinik medycyny estetycznej i gabinetów beauty. Metoda rekomendowana jest w procesie modelowania sylwetki i z powodzeniem może być stosowana zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Swoje działanie opiera na silnej technologii, której zadaniem jest wygenerowanie napięcia mięśniowego za pomocą fali elektromagnetycznej. W trakcie zabiegu włókna mięśniowe zagęszczają się, co daje wiele korzyści.

Przede wszystkim jest to połączenie jednoczesnego spalania nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz budowania masy mięśniowej. Co ciekawe, nowoczesna technologia sprawia, że jeden zabieg Body Training jest ekwiwalentem trzech intensywnych treningów sportowych. Dzięki temu zabieg cieszy się dużym powodzeniem wśród świadomych osób, które chcą przyspieszyć efekty modelowania sylwetki i nie zawsze mogą pozwolić sobie na prowadzenie intensywnej aktywności fizycznej.

Kto powinien z niego skorzystać?

Zabiegi Body Training są doskonałym wyborem dla wielu grup pacjentów. Rekomenduje się je nie tylko osobom, które chcą wymodelować sylwetkę z powodu nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale także w innych wskazaniach. Specjaliści polecają skorzystanie z zabiegu Body Training osobom:

  • z problemem luźnej i wiotkiej skóry;
  • z nadmiarem tkanki tłuszczowej;
  • z płaskimi pośladkami (zabieg wpływa na ich uniesienie);
  • zmagającym się z urazami i niemogącym wykonywać tradycyjnych ćwiczeń;
  • chcącym poprawić swoją sylwetkę;
  • chcącym wzmocnić i rozbudować mięśnie brzucha;
  • chcącym ujędrnić skórę w okolicach: ud, ramion i brzucha;
  • powracającym do formy po porodzie.

Jeżeli masz wątpliwości, to skontaktuj się ze specjalistą, który odpowie na wszelkie pytania dotyczące zabiegu.