Po upalnych wakacjach zostały już tylko szorty w szafie.Coraz śmielej przebija się do nas jesień. Czuć ją w powietrzu i niestety na naszej skórze. Kiedy temperatura spada o kilka stopni, powoli pojawia się jesienna chandra. Coraz chętniej zamiast na długi spacer, ciągnie nas pod koc. A jeśli tobie także potrzeba mocniejszej dawki relaksu – koniecznie przyjdź do Kliniki Młodości Blanki Pawłowskiej. Mamy tutaj cały szereg zabiegów, które szybko poprawią ci humor.

Masaż twarzy

Taki masaż nie tylko pozwoli ci się zrelaksować, ale też znacznie poprawi krążenie krwi i sprawi, że twoja twarz będzie bardziej promienna i świeża. Jeśli zdecydujesz się na całą serię – taki zabieg może znacznie wygładzić twoje zmarszczki.

Masaż ciała

Napięty kark, ból w łopatce i uczucie ściskania kręgosłupa? Nie zwlekaj, aż objawy te przerodzą się w trwałe schorzenie i czym prędzej idź na masaż całego ciała. Przy pomocy relaksacyjnej muzyki i odpowiednich świec zapachowych nasi klienci wchodzą w głęboki stan relaksu. Możesz poprosić też o wzbogacenie twojego masażu drogocennymi olejkami. To dodatkowo poprawi kondycję skóry.

Peeling

Chcesz się poczuć jak w tureckiej łaźni? Przed masażem poproś o dokładny peeling całego ciała. To pozwoli ci pozbyć się zrogowaciałej i zniszczonej po całym lecie skóry. Substancje aktywne zawarte w olejkach do masażu łatwiej przenikną w głąb skóry.

Diego Dalla Palma

To zabieg, który rozpoczyna się od rytuału powitalnego i masażu otwierającego, przy użyciu jednego z kilku olejków behawioralnych. Każdy z
nich ma specjalnie skomponowany zapach, łączący różne nuty oraz nieco inny sposób oddziaływania. Masaż otwierający, w połączeniu z indywidualnie dobranym olejkiem behawioralnym, niweluje niepożądane napięcie mięśniowe, wprowadza w stan ukojenia i relaksu, a tym samym przywraca równowagę umysłu i ciała.

W ofercie Kliniki Młodości dostępnych jest kilka wariantów tego zabiegu.

Detoksykujący – czyli pomagający pozbyć się z organizmu szkodliwych substancji.
Anti-age 40+ rewitalizujący – doskonały zabieg, dla osób po 40 roku życia. Użycie drogocennych kosmetyków wzmacnia
strukturę wspomagającą skórę (włókna kolagenu i elastyny), stymuluje fibroblasty, a także chroni przed procesem glikacji.
30+ anti-age incon time (rewitalizujący) – czyli intensywna kuracja antystarzeniowa sformułowana tak, by zwalczać zmarszczki i utratę napięcia. Wzbogacona drogocennymi właściwościami energizującymi, czyli drobinkami srebra, złota i platyny.
Whitelight, czyli skuteczny i luksusowy zabieg rozjaśniający przebarwienia i poprawiający koloryt skóry twarzy. Doskonała propozycja dla osób o ziemistej cerze z przebarwieniami np. dla palaczy, czy wielbicieli długotrwałych kąpieli słonecznych.

Manicure

Od dziesiątek lat kobiety najchętniej odwiedzają salony urody, żeby zrobić sobie piękne paznokcie. Jeśli dodać do tego pyszną kawę i przemiłe towarzystwo to manicure z pewnością może pozwolić nam się zrelaksować.

Pedicure

Owszem sandałki powoli zagrzewają miejsce na dnie szafy, ale to nie znaczy, że musisz zupełnie porzucić pedicure. Wiele naszych klientek dba o piękno swoich stóp przede wszystkim dla siebie.

Masaż stóp

Im także należy się odpoczynek i odprężenie. Zwłaszcza jeśli wykonujesz pracę związaną z długotrwałym staniem lub chodzeniem, np. nauczyciel, hostessa, dziennikarz, sportowiec. W połączeniu z intensywnymi olejkami eterycznymi, nastrojową muzyką – może to być jedna z najprzyjemniejszych form masażu.