Posiadanie jędrnej i okrągłej pupy jest marzeniem wielu kobiet. Niestety mimo usilnych starań wiele z nich boryka się z problemem płaskich pośladków, które wpływają na estetykę sylwetki oraz mogą mieć przełożenie na obniżone poczucie pewności siebie. Na szczęście jest skuteczny sposób na to, by unieść pośladki i je wymodelować. W tym celu warto postawić na innowacyjną technologię i zabiegi Body Training oferowane w renomowanych klinikach medycyny estetycznej i gabinetach beauty.

Na czym polega Body Training?

Metoda Body Training należy do jednych z najsilniejszych i najbardziej innowacyjnych na rynku. Podstawą zabiegu jest zastosowanie wiązki fal elektromagnetycznych, które kierowane są na wskazane miejsce na ciele pacjentki, w tym wypadku na pośladki. Fale elektromagnetyczne wpływają na zwiększenie zagęszczenia włókien mięśniowych oraz na ich napięcie i ujędrnienie. Efektem są pięknie zbudowane, pełne i jędrne pośladki o estetycznym kształcie i wygładzonej skórze – już nie będziesz musiała się martwić, jak zakamuflować płaską pupę!

Trening w gabinecie medycyny estetycznej

Efekty stosowania Body Training przychodzą stosunkowo szybko, jednak każdorazowo zależne są od aktualnej sytuacji pacjentki, predyspozycji jej organizmu, a także regularnego korzystania z zabiegów. Badania dowodzą, że jedna sesja Body Training jest ekwiwalentem odbycia trzech intensywnych treningów. To pokazuję siłę, z jaką skutecznością i efektywnością zabieg oddziałuje na sylwetkę.

Zabieg pozwala nie tylko na modelowanie sylwetki, wzmocnienie mięśni i wyrzeźbienie ciała, ale także na odżywienie skóry, jej dotlenienie, a także poprawę ogólnego wyglądu. To sprawia, że chętnie wybierają go świadome i wymagające pacjentki.